Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ind, az ötlet király Úgy látom, hasonló problémáink vannak
    Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
    I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

    Comment


      takaró és mt

      Ma megérkezett a takaró, csatolok két képet az mt-vel, ami bár nem nekem készült, de így passzolnak,tök jó
      A képek olyan fakók lettek, sokkal élénkebb amúgy!
      Zsófi, köszönöm mégegyszer, nagyon igényes munkák





      Utoljára szerkesztette csanya; 2014.06.25., 13:29.

      Comment


        Ind, ez tényleg tuti ötlet, pénztárcakímélés halmozóknak

        Comment


          Na, ma elmentünk sétálni a Kopaszi-gátra, és gondoltam végre csinálok én is pár akciós képet a Lucával. Persze mire odaértünk már be is aludt, úgyhogy csak a feje búbja látszik.
          Azért pár apukás képet így is hoztam .
          Ági és a gyerkőcök: Luca (2009.07.09) az ikrek, Sári és Marci (2011.01.18) és Berci (2012.03.10)

          Comment


            de jó ez a takaró! szinte sajnálom hogy nem hordozok már elöl. no majd a következővel
            ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

            Comment


              Zsófi, írtam privit. Kérlek nézd meg! Köszi!

              Comment


                Zsófi, privát üzenetben megírtam a választásom. Köszönöm! Jó éjszakát!

                Comment


                  Zsófi, mi újság a Hajtkák háza táján Megkérhetnélek, hogy a választható takarószíneket, anyagokat is kitennéd a címoldalra, már nagyon nehéz a hsz-k között megtalálni.
                  Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                  I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                  Comment


                    Jaj, elnézést, a köszönöm lemaradt SZóval köszönöm.
                    Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                    I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                    Comment


                      Zsoka, bocs, nem mentem klubba, natham meg nem volt az igazi, igy nem akartam kockaztatni, hogy esetleg elkapja valaki. Kerlek irj majd egy privit, mikor jartok Bp-en es akkor atpasszolnam calyxot egy kapucni erejeig
                      Kosziiiiii
                      Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                      Comment


                        Szia Zsófi!

                        December 2. hetére ígérted az én Hajtkámat - kérdezem, meglesz-e? (Azt sem tudom, hogy az anyagok megjöttek-e időben...) Ha nem, az sem gond, a lényeg, hogy karácsonyig meglegyen, mert ajándék lesz!
                        2D mamija, aki nagyon régen járt erre utoljára...

                        Comment


                          2szer ment
                          Zsófi

                          Comment


                            matyagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsófi, te a napokban is hasznosan töltötted az időt!
                            Az én Hajtkám nem fog felkerülni a galériádba? Csak azért kérdezem mert én olya büszke vagyok rá, és sajnálnám ha a dicsőségfaladról lemaradna .
                            Feltettem ami van, de sajnos nem volt alkalmam rendes képeket csinálni...


                            Pannarizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsófi, csak csendben meg lehet kérdezni, hogy a táska prototípus, övtáska és egyebek mikorra várhatók? És az én Hajtkám? Tudom-tudom, én variálok, nem is akarlak sürgetni, most kivárok, hogy legyen minden Az anyagaim már ideértek?

                            Jó munkát, szép estét:
                            Mese
                            A táskád ki van szabva, a MT is ezen a héten meglesz. Jól emlékszem, hogy Matyagi anyaga maradt végül és ez a választásod? Próbáltam visszakeresni, de nem igazodok már ki..
                            A takaró akkor végül milyen színű legyen? Zöld sajnos nem igazán van..


                            electric eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsófi, köszi a képet!
                            Várom a többit is :-)
                            Addig is a takaró színe (i): 190, 320, 235,;
                            276, 284, 304.
                            Utóbbi három mennyivel vékonyabb praktikusan? Ha az előbbi három mellett döntök, lehetne róluk is fotó a pöttyös anyagommal próbaképpen?

                            Egyébként én még nem tudom fogok-e vízhatlanos változatot kérni, de mint ötlet felvetem. Lehet, hogy orbitális butaság...szóval, esetleg nem kivitelezhető, hogy a vízhatlan anyag csupán rápatentolható legyen kardinális pontokon nagyobb patentokkal a takaróra? És mivel a vízhatlan anyag nem könnyen varrható önmagában, így valami vékonyabb anyaggal megvarrva, nem polárral, hogy kevésbé zord őszi időben is használható legyen?

                            (Ultima ratio: Vagy a vízhatlan esetleg belülről bepatentolható vagy be is varrt -ebben az esetben persze a polár vizes lesz, de nem ázik át...)

                            Még valami: ha háton hordjuk a babót, akkor hogyan lehet a kapucnit (nem a takaróéra gondolok) a fejre ráhúzni, illetve hogyan lehet "előhalászni", amennyiben zsebben van a kapucni a MT-on? (könnyedén?)
                            Sokat próbálkoztam a külön rátehető vízhatlan réteggel, de nem tudom megvalósítani sajnos.
                            A vízhatlan anyagnak az egy egész más kihívás ha rajta van egy vizes polár réteg, mint amikor az esőcseppeket kell lepergetnie. Oldalt szerintem be is szivárogna a belső rétegre.
                            A kapucnit a kötőinél fogva kell felhúzni a baba fejére.


                            ind eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsófi, kitaláltam neked valamit, hogy mivel bővíthetnéd a repertoárodat. Lehet, hogy nem megvalósítható, illetve az is, hogy baromira nem érné meg vagy nem lenne hozzá kedved, de azért elmondom. SZóval, hogy nem lehetne-e olyan MT trikókat csinálni, amivel a már meglévő 1 vagy 2 oldalon kívül lehetne még több dekort használni. Biztosan másnak is van, hogy már van mei tai, de aztán lesz egy gyönyörű dekor viszont már nem tud egy újabb egész hordozóba invesztálni. Tehát valami olyasmit képzeltem el, hogy pont a bodyra illeszkedő "trikót varrni, amin van lyuk a pántoknak és esetleg a kapucni füleknek az alján pedig pántanyagból lenne egy csík. Szóval nagy hülyeség?
                            Már gondolkoztam ezen sokat, és simán megvalósítható, csak magára a MT-ra is kell valami rögzítési mód.


                            matyagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Na, ma elmentünk sétálni a Kopaszi-gátra, és gondoltam végre csinálok én is pár akciós képet a Lucával. Persze mire odaértünk már be is aludt, úgyhogy csak a feje búbja látszik.
                            Azért pár apukás képet így is hoztam .
                            Köszönöm a képeket!!

                            Pannarizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsófi, mi újság a Hajtkák háza táján Megkérhetnélek, hogy a választható takarószíneket, anyagokat is kitennéd a címoldalra, már nagyon nehéz a hsz-k között megtalálni.

                            messkete eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zsoka, bocs, nem mentem klubba, natham meg nem volt az igazi, igy nem akartam kockaztatni, hogy esetleg elkapja valaki. Kerlek irj majd egy privit, mikor jartok Bp-en es akkor atpasszolnam calyxot egy kapucni erejeig
                            Kosziiiiii
                            Férjem a fehérvári úton dolgozik most, oda be tudnád vinni?


                            agnes07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia Zsófi!

                            December 2. hetére ígérted az én Hajtkámat - kérdezem, meglesz-e? (Azt sem tudom, hogy az anyagok megjöttek-e időben...) Ha nem, az sem gond, a lényeg, hogy karácsonyig meglegyen, mert ajándék lesz!
                            Kicsit csúsznak az anyagok, de Karácsonyig mindenképp meglesz!
                            Zsófi

                            Comment


                              Zsoka, be, ird mar meg pontosan hol! sztem a szama meg megvan, majd elotte megbeszelem a pontos idopontot...Lehet mar tudni vmit japan rendelesrol? akkor ma adod fel? lettunk meg paran?
                              KOsziiiii
                              Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                              Comment


                                végre hozzánk is megérkezett a maxpakk . épp akkor értem haza az oviból, rögtön kipróbáltam a takarót, és Anna elszunyókált benne! pedig ilyenkor nem szokott aludni.
                                az onbut is kipróbáltunk, nagyon kényelmes, nagyon tetszik!

                                köszönöm Zsófi!
                                ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X