Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

II. Mamami Piknik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    II. Mamami Piknik

    Akció
    A tavaly augusztusi hepöninghez hasonlóan menjünk idén is a Kopaszira vagy máshova!
    A tavalyihoz képest a helyet igyekszem pontosabban belőni egyelőre azt súgjátok meg, augusztus 6. szombat jó lenne-e nektek! Délelőtt 10 órától kifulladásig


    felmerült, hogy a szopis séta miatt inkább a Margitsziget lenne jobb, indítottam szavazást neki
    bocs, hogy csak most


    ÚGY TÛNIK, EBBŐL MARGIT-SZIGET LESZ
    igen, akkor holnap 10 Margit-sziget
    hozzatok enni-inni, meg játékot, takarót, függőágyat amit akartok és ami egy jó kis szombat délelőtti piknikezéshez kell
    az idő jó lesz, azt már megbeszéltem

    a sétások majd jönnek, amikor érnek tavaly is kellett egy jó óra legalább, mire gyűlni kezdett a nép, szóval akinek kedve van, menjen 10-re a szökőkúthoz és a LLL sétával jöjjön a piknik helyére, akinek meg úgy van kedve, az jöjjön a piknik helyére amikor akar

    hely: itt, a képen az LLL séta útvonala, a piknik a végállomásnál
    a térképért köszönet ktc-nek
    47
    Kopaszi
    21,28%
    10
    Margitsziget
    78,72%
    37

    Lejárt

    Utoljára szerkesztette szrekuc; 2011.08.05., 21:30.
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


    ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

    #2
    nekünk jó lenne!
    Anna nagyigényű Izabella (2008. 02.28.) , sebes Sebestyén (2010. 07. 14.) és Julianna (2012.12.29.) boldog anyukája

    Comment


      #3
      nekünk sajnos nem jó de majd csináljatok jó sok fényképet!
      Dius vagyok
      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

      Comment


        #4
        De jóóóó lenne menni
        Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

        Comment


          #5
          Ó, nekünk sem jó sajnos, valószínűleg Meluséknál leszünk a győri klubbal kutyázni.
          Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

          Comment


            #6
            Tök jo, mi megyünk, voltunk is multkor a kopaszin nagyon szep hely, nem is hittem volna, hgoy ilyen közel ilyen jo kis hely van.
            Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

            Comment


              #7
              Jelentkezhet az is, aki tavaly nem volt ? Mert nekünk jó lenne, és szívesen ismerkednék...
              Eszter, Lente (2010. november 5.) és Lehel (2013. április 24.) anyája
              Itt táncolunk

              Comment


                #8
                Mi is, úgyis már régen készülünk a Kopaszira
                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                Comment


                  #9
                  nekünk még jónak tűnik
                  I. + S. (2009)

                  Comment


                    #10
                    mi is mennénk, bár mi szinte minden nap ott lógunk

                    a parkolás most 400 ft/behajtás, és kibővítve a parkoló

                    most nyílt több új fagyi és hami beszerzős hely és egy játszóház is kicsit nagyobbaknak a játszótér mellett...
                    CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                    Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                    Comment


                      #11
                      örültem, mikor megláttam a topikot, és elszomorodtam, mikor az időpontot is megláttam hozzá
                      nem jó sajna, pedig jó lenne menni
                      családun xerete talapu

                      Eladó Varró Dani-könyvek

                      Comment


                        #12
                        időpont elvileg jó, Kopaszira hogy lehet eljutni? Mivel és hol kell leszállni? Lehet, h Pestről megyünk de akár lehet, h Budáról a 7es végállójából szóval mindkét irány érdekelne ha vki tudna segiteni Szeretnék menni
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          #13
                          aznap van a szülinapom kijutás engem is érdekel!
                          "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

                          Comment


                            #14
                            A Lágymányosi híd budai hídfőjénél van a hely, legközelebb a 103-as busz teszi le az embert. A 103-as a Népligettől (buszállomás) jár a Lágymányosi hídon át az Etele térig (Kelenföldi pu.). Jó járat, sok mindenről át lehet rá szállni, csak szombaton ritkán jár, kb. 20 percenként.
                            Eszter, Lente (2010. november 5.) és Lehel (2013. április 24.) anyája
                            Itt táncolunk

                            Comment


                              #15
                              vagy 1-es villamos végállomása a hídon, onnan átsétálni a hídon, le lehet róla jönni és ott is vagy nekem anno kismotorral kézben-gyerekkel a hátamon kb. 10 perc volt (müpa-tól, autókat-hajót-vizet nézegetve a gyerkőccel)
                              CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                              Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X