Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos hordozókról képes beszámolók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Fürdős kendő, és nem is gáz tényleg a fekete ezzel lehet rá tudnám venni a'zuram a kendőre indításnak majd (ha már úszásoktató is, meg ő amúgy is vízipók, én nyaktól bentebb nem megyek)
    CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
    Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

    Comment


      Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nekem ez a legfontosabb a hordozásban és az, hogy úgy érzem a hordozás segített kiteljesedni az anyaságban
      ( ez most nyálas mi?
      nyálas vagy nem, így van
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        gszabina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nálunk van még, és nyúzzuk is, előre para hogy visszaadjam - akkor is ha a sajátjaimat visszakapom a tesztelőktől
        Jó nagy body-ja van, talán nagyobb is mint a csatos bambinké, nem tudom - óóó, akár össze is mérhetném ha már egymás mellett ülnek a kanapén szőke nős szmájlim nincs, menet közben világosodok meg
        A'zuramra is rátettem mondván próbálja ki (amióta van csatos csak azt hajlandó használni...) neki is bejött. A pántja sem gyűrődött, és nem nyomta a pocakomat
        Dani meg ha álmos kérdezi tőlem "jössz mejtááájba?" és akkor pár perc és majd a képeken látszik hogy végzi

        Benne-és kint
        [ATTACH]108137[/ATTACH][ATTACH]108138[/ATTACH]

        Altatás
        [ATTACH]108139[/ATTACH]

        Shopping amit enyhén unt már
        [ATTACH]108140[/ATTACH]
        köszi a képeket
        és köszi hogy szendvicsembert csináltál "értünk" az emberből
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nyálas vagy nem, így van
          akkor jó


          egyébként egész jól fogadták a kendőt, szövöttet is főleg az idősebb nénik, érdekes módon a középkorú nőcikkel van baj azaz nekik velünk
          " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

          Comment


            GM fürdős

            Sziasztok!
            Én osztoztam Babberrel a water wrap-en e hónapban, íme az ítélet
            Szóval, nekünk nem vált be. Az én fiam 3 hónaposan 7 kiló, és neki már egyszerűen nem tart a kendő. Annyira rugalmas, hogy ekkora súlynál (szárazon) már inkább nyúlósnak érzi az ember, mint jól tartó, de rugalmas anyagnak. Nem is szerette, nincs is képünk, nem akartunk negatív reklámot az ordító , kapálózó gyerekkel (Én meg majd' megfulladtam benne, annyira szorított )
            Medencében nem tudtuk kipróbálni, ott nyilván jobb, hisz a víz is tart a babán, de ennek alapján inkább való medencében ázkódásra, mint arra, hogy a nagytesót figyeljük-kövessük a parton a kicsivel a fürdőruhánk felett.
            Ami a száradását illeti, egyetértek Babberrel. A kendő NEM szárad meg 1-2 óra alatt. Persze, nem csöpög úgy, mintha a vásznat vinném a vizbe, mindenképpen jobb a szövöttnél. Úgy viselkedik, mint a fürdőruha: hamar kicsöpög, de utána még sokáig hideg és nyirkos BRRRR....
            Én venni akartam, méghozzá tartalék városi kendőnek plusz kétéltű "wellness-kendőnek", hát, erről lemondok. De aki sokat megy vízbe (balatoni nyaraló és társai ), annak jó befektetés lehet. Vagy nyaralásra kölcsönözd ki
            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
            Kelleni fog még egy macska

            Comment


              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                igen, a száradás nekem is nem volt szimpi illetve, hogy hideg lesz a kendő
                mondjuk én úgy oldottam meg, hogy beraktam a vízbe ( a medencében fini 32 fokos víz volt..)
                szerintem azért nyúlt meg nektek ,mert jobban meg kell húzni és hát igen ruganyos, mint a rugalmas kendők, de hát ez egy rugalmas anyag úgyhogy nem csoda de valóban nagyobb súlynál én se éreztem volna kényelmesnek bár asszem nekem még a 7 kg simán elképzelhető lett volna
                " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                Comment


                  Hajtka Mei Tai 2011. április

                  Áprilisban szerencsénk volt kipróbálni a Hajtka MT-t, aminek nagyon örültünk, mert a kisfiam nagyon anyás korszakát éli és allandóan kézben akar lenni. Kezdő hordozók vagyunk, így Orsi ajánlotta nekünk ezt a tipust. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, eleinte hamar el is aludt benne a pici, olyan is előfordult, hogy mire felkötöttem már el is aludt rajtam .
                  Inkább csak előre kötözve használtuk, mert azt jobban élvezte a manó, de így nem igazán tudtam kihasználni a hordozót a házimunka terén. Persze lehet, hogy a tapasztalatlanságomnak köszönhető, hogy nem csípte a gyerek a hátra kötözést.
                  Úgy vettem észre, hogy a gyereknek széles a Hajtka terpesz mérete, nem igazán tudta benne lógatni a lábát - az egyik mindig nyújtva maradt. A bodyja is hosszúnak bizonyult egy kicsit -hozzámszorította a kezét a gyereknek, pedig szívesen nyúlkált volna, forgolódott volna és nézelődött volna jobban már így hathónaposan -, illetve mindig elállt a hátánál, ezért figyelni kellett, hogy a mellkasomra tegye a fejét amikor elaludt. A csukját nem használtuk, pedig lehet, hogy orvosolta volna ezt a problémánkat, de nem értem el a "lyukakat" ahova be kellett volna kötni a csuklyát. És mindig vigyáznom kellett a vállpántokra fel- és lekötözésnél nehogy elbotoljunk benne, mert elég hosszúak voltak számomra. De hát így jár az aki alacsony
                  Összefoglalva: nagyon köszönjük a lehetőséget és várom már, hogy a májusra kölcsönkért Gremesével összetudjuk hasonlítani.
                  Mellékletek
                  Tomi mama és Tomi baba (2010.10.14)

                  Comment


                    Bamberoo OC SSC

                    Áprilisban volt nálunk a csatos majmos Bamberoo. Nagyon megszerettük, fájó szívvel vittem vissza a klubba szombaton.
                    Tapasztalataink, észrevételeink:
                    - Jó nagy a body része, kényelmesen elfért benne a 1o kg fölötti gyermekem, és külön tetszett, hogy a popójának is van benne bőven hely.
                    - Kifejezetten nagy gyerekhez jó ez a típusú hordozó szerintem, a szép nagy terpeszt csinál, ahogy az a nagykönyvben meg van írva: térdhajlattól térdhajlatig.
                    - Masszívak a vállpántok, jól párnázottak, bár azért néha volt kisebb megcsavarodás, de nem volt vészes.
                    - Jó a súlyelosztása, hosszabb távon is kényelmes benne cipelni a nagyobb gyerkőcöt is.
                    - Az alvócsuklya fix, és patentos a rögzítése, ez mondjuk nem annyira tetszett, jobbnak tartom a levehető csuklyákat, ami tépőzáras, és gumis oldalt, mint a Liliputinak.
                    - Erősebb-nagyobb testalkatúaknak is kényelmes, pl. a férjemre is könnyen át lehetett állítani.
                    - Háti hordozásnál kifejezetten kényelmes, hogy a mellkasnál lévő keresztcsat jó helyen van, vagyis nem fojt meg, és nem nyomja szét a cicit - pont ott van, ahol kell lennie.
                    - Elöl hordozásnál ugyanez a keresztben futó pánt, viszont már nagyon nehezen elérhető, ezért is gondolom én, hogy hátira van ez alapból kitalálva, és nagy gyerekhez.
                    - Hogy a külleméről is írjak egy kicsit: nagyon megnéztek minket, akárhova mentünk vele, és nem egy ismeretlen ember szólított meg az utcán vagy tömegközlekedés közben, hogy milyen cukik vagyunk. Imádnivalóak a vidám színei, és a majmos minta pedig telitalálat, mindenkit jó kedvre derít.
                    Köszönjük szépen a lehetőséget, tartalmas és mozgalmas 1 hónapja volt nálunk a hordozónak.
                    Íme a fotó, ez még a klubban készült...
                    Mellékletek
                    Noémi, aki Bendegúz (2o1o.o3.o8.) Anyája.

                    Comment


                      Bamberoo piros kord

                      Áprilisban élvezhettük ezt a kiváló darabot. Orsi ajánlotta hogy ezt próbáljuk ki mint kezdők. Amikor elsőként megpillantottam a színösszeállítást (hát mit is néz egy kezdő hordozó) akkor azt mondtam juj, ezt nem lehet nem észre venni. A klubból hazafelé volt rajtam először MT, és elég vicces lehetett ahogy hátamon a gyerekkel toltam a babakocsit. Mivel semmi összehasonlítási alapom nem volt, így nekem mindenben tökéletes volt.
                      Talán egy kicsit szélesnek éreztem a pántokat, néha igazítani kellet, de lehet én nem kötöttem jól. Nagyon jól elhelyezkedett benne mindig a kislányom, és a 3. alkalommal már el is aludt. Ezt aztán gyakran, de csak ha a "gazdatest" mozgásban volt. Mosogatás, teregetés nem volt elég, ehhez járkálni kellett, hogy aludjon. De persze nem sokáig és egy kis intenzívebb "súlyzós' mozgás nem ártott
                      Nagyon köszönjük a lehetőséget!
                      Mellékletek
                      Tirca 1998/06 és eMESE 2010/06

                      Comment


                        GypsyMama Morgain kék gézkendő

                        Ez volt az a kendő amit még 2008. őszén kikölcsönöztünk mint első kendőt a Klubtól -Julinkának Aztán most, hogy Doroti megszületett és gondolkodtam gézkendő vételén újra kikölcsönöztük Kicsit rövid volt, azóta terebélyesedtem, de nem is ezzel volt a fő gondunk, hanem hogy Doroti válogat a hordozókban persze, megteheti mert azóta már van saját kendőnk is (nem is egy ) és a szövöttet szereti, de a gézben vmiért mindig sirt PEdig jó szellős: pont mikor nálunk volt egyik nap nyári meleg lett és mennünk kellett boltba is (tömeg kis helyen, beállt levegő) és nagyon jól bevált (volna ha Doroti nem utálja vmiért) Click image for larger version

Name:	004.jpg
Views:	1
Size:	117,2 KB
ID:	4823699
                        A kép sem lett jó, nem is sikerült normális fotót készitenem...
                        Nagyon hasznos volt a kölcsönzés -köszönjük a lehetőséget - hiszen igy tudom, ha kánikula lesz sem szabad gézkendőt vennem
                        De Julinka mintha emlékezett volna rá -vhol még megvan a képes beszámolónk 2008-ból is ő nagyon szerette ugyanezt a kendőt -hiába kendők és gyerekek
                        Click image for larger version

Name:	011.jpg
Views:	1
Size:	105,7 KB
ID:	4823700
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          hajtka mt

                          nálunk talán még februárban vagy márciusban volt az akkor vadi új hajtka MT. korábban nem próbáltam mt-t soha, és örülök, hogy ezzel kezdtem. éppen csatos-vásárlási lázban voltunk, amúgy csak kendőnk volt, és majdnem meggondoltam magam, hogy ne legyen-e mégis inkább egy mt... a hajtka szuper volt, kényelmes hosszú távon is, gyönyörű is, és Ármin is imádta. kicsit nehéz volt megszoknom, hogy hogyan tudom a két szárat egyforma hosszúra kötni, de ez ugye azért volt mert korábban még nem kötöttem mt-t, nem a hordozó tulajdonsága. ugyan nem volt betörve, kicsit merevnek tűnt az anyag, de így is könnyű volt vele bánni, nekem a csuklyát is sikerült megszelídítenem.
                          ráadásul fincsi füstölő-illata volt, mikor megkaptuk

                          összességében: imádnám, ha valaki megdobna vele
                          Mellékletek
                          Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                          baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                          nézzetek texpeles videót ITT!
                          ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                          Comment


                            csak úgy... mert ráérek

                            még amikor apáék próbálták a moby-t az átadás előtt csináltam ezt a fotót, Zizi egyik leendő rucijának a mintája pont passzol hozzá, asszem néznének a lagziban ha olyan kendőben vinnénk a jányt, mint a ruhája
                            Mellékletek
                            CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                            Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                            Comment


                              Kozy MT

                              Júniusban nálunk volt a Kozy mei tai. Ez egy rövid pántos változat, így az elöl kötés nekem éppen hogy csak kijött a pántokkal, hátival nem volt gond.
                              Hát a zsömbi után a melegben felüdülés volt! Jó szellős, kényelmes, jó a súlyelosztása, nagyon könnyű volt benne a gyerekem. Nekünk egy kicsit még nagy minden MT, Sára csak 5800g. Kettőt hajtottam a bodyn, és így nem veszett el benne. Szerette ő is, jól aludt benne és ha ébren volt többet látott mint kendőből (de lehet hogy csak azért, mert széles volt neki a body és jól el tudta tolni magát tőlem). Kicsit hiányzott az alvócsuklya, Sára lógatta a fejét, így ha háton elaludt, akkor egy sállal támasztottam meg.
                              Pár nap és elkészül a saját MT-nk is, nagyon kíváncsi vagyok a Hajtka mennyiben más.

                              Nagyon jó volt, hogy kipróbálhattam, enélkül szerintem kb semmit nem hordoztam volna júniusban, olyan melegünk volt a zsömbiben. Nagyon köszönöm a lehetőséget!!
                              Mellékletek
                              Ági és Sára (2011) + Luca (2014)

                              Comment


                                köszönöm mindenkinek a kimerítő beszámolókat
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X