Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Kezdetnek nem rossz, hogy Apa aznap nem dolgozik, tehát elméletben mehetünk, ugyanis én egyedül két kicsivel képtelen lennék eljutni, de még nem nagyon tudom a jövő hétvégi programot, úgyhogy biztosat nem ígérek, de szeretnék menni!

    Nekünk 6-án lesz a házassági évfordulónk, szép is a júniusi esküvő!
    Hajni, aki már jógaoktató.
    Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

    Comment


      #17
      Szia Orsi,
      Alex kötelező mezőgazdasági gyakorlaton lesz egy biogazdaságban, úgyhogy Olivér menne helyette. Majd addigra megtanítjuk neki a profi adminisztrációt és pü-i zárást.
      szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
      Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

      Comment


        #18
        mi is szeretnénk jönni, de egyelőre csak feltételesen merek jelentkezni, még addig kiderül.
        A, az SSC hero és az elsős Á, aki már nem SSC-töltelék (2010. ősz)
        Keresek: elliptikus trénert és Star Wars-os dolgokat

        Comment


          #19
          Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          attól félek mivel két kicsivel megyünk ez rémálom esküvő lesz a végén
          Tutu kendőben nagyon édesen szunyált, míg én tomboltam
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            #20
            rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tutu kendőben nagyon édesen szunyált, míg én tomboltam
            igen, Zsófival is ez a terv tegnap volt egy próbánk zenés-táncos helyen voltunk egy étteremben és egész jól viselte Zsófi

            na nem offolok
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              #21
              Jajjj, most nagyon írigylem a pestieket

              Comment


                #22
                lényeg az, hogy mindenki jöjjön mindegy, mennyi időre, ne feledjétek, hogy ezután nyári szünet lesz! Elvonási tüneteitek lesznek
                Alexet irigyeljük!!! Jöjjön Olivérünk, nagyon örülök neki! Sok melóje mondjuk nem lesz, szóval akár ki is hagyhatja, de ha van ideje, gyüjjék
                nem is vagyunk pestiek
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  #23
                  Igazad van mondjuk Szeged se a világ vége csak kicsit körülményes vagyok ...

                  Comment


                    #24
                    debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    első
                    mi szeretnénk jönni Oliviával
                    /a srácok pasinapot tartanak majd/
                    kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    taps taps nagyon örülök nektek!
                    Orsi, ha a karácsonyi tombolatárgy 100g shea még nem jutott el Csilluékhoz (és el sem fogyott), elhozod?
                    Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                    Comment


                      #25
                      jaj, mindig nálam van mindjárt Karácsony...
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #26
                        Jajj, drágák vagytok, én már el is feledkeztem róla
                        Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                        Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                        Comment


                          #27
                          Múltkor lehettünk volna tovább is, csak kb 3-szor kerültem körbe mire rájöttem hova kell menni kb. negyed órát autóztunk tök feleslegesen.... pedig máskor már a'zuram is mutatta ide kell menni...
                          CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                          Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                          Comment


                            #28
                            hát többszörös hendikepben vagy: nő+ pocak (a keringést én is simán megcsinálom pocak nélkül, olyan helyen is, ahol már 4x voltam előtte )
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #29
                              lehet, h mi is benézünk
                              Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
                              Clauwi hordozási tanácsadó

                              Comment


                                #30
                                kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                hát többszörös hendikepben vagy: nő+ pocak (a keringést én is simán megcsinálom pocak nélkül, olyan helyen is, ahol már 4x voltam előtte )
                                és még szőke is és gps - ami csak nagyobb galibát okoz - nálam mindenképp, mert a kis szemétnél a 20-40 m múlva balra/jobbra valójában = moströgtön az idegeimre a fp zenélő kormányos valamilye amit Dani kezel pedig különösen "nyugtatóan" hat ilyenkor pláne, életem legnagyobb hülyesége volt beszerezni

                                azért megnyugtat, hogy nem csak én vagyok közlekedési ááámátőr
                                Utoljára szerkesztette gszabina; 2011.06.01., 22:27.
                                CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                                Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X