Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUB AZ FMH-BAN MÁRCIUS 5-ÉN SZOMBATON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    MAMAMI KLUB AZ FMH-BAN MÁRCIUS 5-ÉN SZOMBATON

    Akció
    Kedves eddigi és jövőbeni Klubozós barátaink!

    MÁRCIUSBAN ÚJRA KLUB, NAGYOBB TEREMBEN!


    A MAMAMI KLUB A BABAHORDOZÁS ÉS A KÖTŐDŐ NEVELÉS NÉPSZERÛSÍTÉSÉÉRT (ALIAS: A BUDAÖRSI BABAHORDOZÓ KLUB UTÓDJA) továbbra is szeretettel várj a kedves régi és új érdeklődőit!

    MI EZ A KLUB?
    Szeretnénk a hozzánk közel álló nevelési elveket és az ahhoz kapcsolódó eszközöket megismertetni azokkal, akiknek ez még új, támogatni őket azon elképzeléseinkben, amivel talán még kicsit egyedül érzik magukat. Ezen kívül azért is klubozunk, hogy találkozzunk a régi barátainkkal, akik már kevésbé az információ és a tapasztalatszerzés miatt jönnek, inkább a kapcsolatok ápolása céljából, no meg hogy lebonyolíthassák egy füst alatt a "bizniszeiket" (="én hoztam neked 3 snappit, te meg átveszel Gizike számára egy MT-t, és cserébe kapsz egy ImseVimsét").
    Ezúttal azonban nem hogy nem kell, de nem is szabad ennivalót bevinni a terembe. Apró, kisgyerekek számára nélkülözhetetlen saját ételt tárolóban természetesen lehet hozni, csak ügyeljünk a tisztaságra.
    Fél 11-12-ig egy kedves barátunk áll rendelkezésére azoknak a szülőknek, akinek kérdése van a babahordozás módjával ,eszközeivel kapcsolatban! Ez nem tanfolyam, csak egy kis tanulgatás
    Az FMH-ban kitűnő saját büfé működik, ingyen kaját és kávét nem tudok most prezentálni sajnos a magasabb bérleti költség miatt
    Minden Klub alkalmával lehetőség nyílik arra, hogy tapasztalatokat szerezz a babahordozókról és használatukról és hogy megismerkedj a mosható pelenkákkal. Ezen felül szívesen válaszolunk minden felmerülő kérdésedre. Szoptatni és pelenkázni kb. mindenhol lehet, de van öltöző is, meg mosdók.
    Vannak fetrengős szőnyegeink meg játékaink.
    A padló meleg, parkett és rajta még egy réteg borítás. Hogy ne kelljen levenni a cipőt, kék műtőspapucsokat adunk, amit a bejáratnál kell felvenni.
    Ha babakocsival érkezel, van babakocsitároló, ahol leparkolhatod.
    Egy 180 nm-es helyiség áll rendelkezésünkre (31-31-es terem), ami a főbejárton belépve jobbra hátul az 1. emeleten található, lépcső a sarokban. Van a földszinten mosdó és babakocsitároló is. A teremben vannak székek.
    Lehet babahordozókat kölcsönözni.
    Otthon dolgozó anyukák (WAHM-ok) elhozthatják a Klub témájához kapcsolódó portékáikat, amelyeket a helyszínen meg lehet vásárolni (bejelentkezés itt a topikban).
    Minden alkalommal lesz egy előadás vagy program, az aktuális topikban fogom bejelenteni.

    HELYSZÍN:
    Budapest, XI. Fővárosi Művelődési Ház (ismertebb nevén FMH) http://www.fmhnet.hu/
    Fehérvári út 47.
    1. emelet, 31-31-es. terem
    térkép itt

    MEGKÖZELÍTÉS BKV-vel: 47-es villamos (útvonaltervezés

    IDŐPONT:
    Minden hónap első szombatja, 10-13 óráig

    BELÉPŐ: 500 Ft, a belépéskor fizetendő

    TUDNIVALÓK, HÁZIREND
    1. FIGYELJÜNK EGYMÁS GYEREKEIRE IS!
    2. A bérlés és a takarítás költségére családonként 500 Ft-ot gyűjtünk, legyetek szívesek a klubban befizetni a recepciós kollégánál, aki ott lesz az ajtóban
    3. Tegyetek magatokra és a gyerekekre névtáblát, a bejáratnál található, filccel együtt!!!!
    4. Kérem, hogy időben hagyjuk el a helyszínt, a bérlet 13-óráig szól!
    5. Mindenkori talált tárgyak hamvai nálam átvehetők! Elégettem! És így jár az összes jövőbeni talált tárgy is!
    6. Vannak játékok a gyerekeknek, lesz játszómatracunk, takarók
    7. A TEREMBEN ENNI NEM SZABAD!

    Ebben a topikban jelezhetitek, ha lehet Hozzátok fordulni valamilyen ügyben, úgymint kendőguruk vagy pelusguruk vagytok, vagy egyéb expertek.

    BOLTOK: csakis aktív Mamami fórumtag árulhat a Klubban
    3 FÉLE BOLT ÁRULHAT:
    1. WAHM BOLTOK: olyan termékeket árusító Mamamik, akik SAJÁT KEZÛLEG KÉSZÍTIK TERMÉKEIKET. Kérem, hogy ne hozzák az egész arzenáljukat, Pl. MT-ból 3-at lógassanak fel, a többi maradhat a dobozban, ott is át lehet nézni. A belépő nekik 1.000 Ft. Ebben a topikban jelentkezhettek!
    BOLTOK listája:
    - Hajtka hordozók és hordozós takarók

    2. EGYÉB BOLTOSOK (nem sk holmit árulni kívánók): csak mintatermékeket hozhatnak, ill. mivel úgyis bejelentjük az 1. hsz-ban, hogy ki jön és mit hoz, ezért aki előre rendel tőlük valamit, azt átveheti ott. A belépő nekik is 1.000 Ft.
    3. MAGÁNZÓK Érdemes a topikban hsz-ban bejelenteni, hogy mit hoznak, mert aki kitesz egy db pelust, ráírja az árát és a nevét, az nagy valószínűséggel nálam landol talált tárgyként... Nekik nem kell pluszbelépőt fizetni!

    Egyéb aktivisták, pl. aláírásgyűjtés, adománygyűjtés: mielőtt bármit meghirdettek, kérem szépen, hogy én tudjam meg elsőnek, és akkor ide beírjuk.

    KAPCSOLÓDÓ LINKEK:
    MÁRCIUSI BABAHORDOZÓ KÖLCSÖNZŐS TOPIK:
    KLUBOS KÉPEK ELÉRHETŐSÉGE:
    KLUBOS HORDOZÓKRÓL KÉPES BESZÁMOLÓK:

    RECEPCIÓS: MÁLYVACSIGA ALEXE: Az ő feladata az érkezők fogadása, a belépő gyűjtése, a klubos hordozók kölcsönzőitől adatok begyűjtése és névtáblák kiosztása.

    BÜFÉ:
    Nem szabad enni és innivalót behozni, csak a hely büféből lehet vásárolni.

    KÉREM, HOGY ÚGY, MINT EDDIG, FORDULJATOK NYITOTTAN A KEZDŐ KLUBOZÓK FELÉ, HOGY NE ÉREZZÉK MAGUKAT EGYEDÜL...

    KLUBOS HORDOZÓK:
    A klubos hordozókra előre is lehet jelentkezni. Amire nem jelentkeztek, azt a helyszínről is el lehet vinni. Aki elvisz hordozót, minden elérhetőségét kérem felírni elvitelkor egy erre a célra rendszeresített papírra, ami ott lesz a hordozók mellett (név, esetleg mamamis név, cím, telefonszám, emailcím) A papír a recepciósnál lesz, ott kell nála fizetni a kölcsönzési díjat (1.000 Ft/hónap)

    EGYÉB INFOK: info@mamamibolt.hu

    Minden alkalommal tervezünk egy előadást, vagy valamiféle programot, most is, nemsokára meghirdetem

    Szeretettel várunk!
    kamcsatka orsi, a Klub szervezője

    NA KI JÖN????

    A márciusi FMH-s Babahordozó Klub extra programja:
    Kárász Eszter Dalol(ka): Eszter szórakoztatja a gyerekeket 1/2 12-1/2 1 között, énekelnek-zenélnek együtt!
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.03.01., 14:58.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    Lujza/Melus ragaszkodott hozzá, hogy ő legyen az első jelentkező, úgyhogy megteszem neki ezt a szívességet
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #3
      hajrá Melus!!

      Sört lehet bevinni...? vigyáz rá majd a gyerek, neki vesszük
      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

      Comment


        #4
        mér, múltkor lehetett...?
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #5
          Mi is tervezünk menni, Zsófi nagyon jól érezte magát múltkor.
          Én valami rövidet innék, monnyuk panyolait... Arról most nyáron is lemaradok.
          Lexi picasa

          blog

          Comment


            #6
            akkor hívom BArnust is
            Rebaba blog

            email: hellorebaba@gmail.com

            Comment


              #7
              Leximam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi is tervezünk menni, Zsófi nagyon jól érezte magát múltkor.
              Én valami rövidet innék, monnyuk panyolait... Arról most nyáron is lemaradok.
              Banyek, mi azt kaptunk karácsonyra, mézes körtét asszem...szted mennyire fájt a szívem h meg se kóstolhattam?...
              Na de majd....olyan 2év múlva

              Lemaradok Melusról
              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

              Comment


                #8
                Mi is megyünk! Előre kérném, hogy aki jártas a rugalmas kendő kötésében, segítsen majd rám varázsolni Violát!
                (a finom pogácsáért fáj a szívem, honnan való volt?)
                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                Comment


                  #9
                  Mi is megyünk
                  Eszti, Lolli /2008.04.03./és Zénó /2010.05.26./ Blog

                  Comment


                    #10
                    Orsi, az előző terem mekkorka volt?
                    "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                    Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                    Comment


                      #11
                      a friss pogácsa is a büféből volt, ott sütik! egyébként hot dog is volt, issssteni (pogácsatésztában frankfurti virsli)

                      100 nm volt a kisebb terem
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #12
                        Brigi, ha jöttök, te nem tudsz esetleg szerezni pár műtőspapucsot...?
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #13
                          Nos, akkor itt is jelentkezem
                          Andi
                          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                          Comment


                            #14
                            Szerintem mi is megyünk, Juli haspáncélban
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              #15
                              Megyünk mi is!
                              Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X