Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zsofizsofi: örülök hogy megoldódott a rejtély
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Nem tudok menni mégsem. Szarul lettem. Csongoron is hallom már, hogy visszakapta tőlem.
      Próbálom a jövő hetet.
      __________
      Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
      gyerekruhák fiú cipők 20-25

      Comment


        Mariann, aranyos vagy, hogy szóltál! Az a lényeg, hogy ki tudjátok pihenni a nyavalyát, remélem, kialusszátok!
        Lesz még alkalmatok jönni, ott leszünk minden csütörtökön.
        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
        Kérdezd az edzőt!

        Comment


          Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          A túlvállalós kérdéseket is köszönöm, aranyosak vagytok és nem feledkezem el arról, hogy Áron az első, épp ezért a Savoyában valószínűleg nem én fogok BWB órát tartani, de ez is még a jövő zenéje, hogy egyáltalán mikortól, mindenesetre jelöltem már van.
          azért én már várom ezt a jövőt...

          Jövő héten lehet megyünk.

          Milyen volt a mai óra?
          Anna

          Comment


            csajok, minden spinningen gondolok rátok. Innen Erdről esélytelen lenne veletek tekerni, de gondolok a lelkes kis csapatra.
            Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
            Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

            Comment


              Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              azért én már várom ezt a jövőt...

              Jövő héten lehet megyünk.

              Milyen volt a mai óra?
              Bocsánat a kései válaszért, köszönjük, ma valamivel kevesebben voltunk, de jó volt, egyre jobban belerázódik mindenki, mamák-babák, szerintem óráról órára egyre többet izzadunk, nem...?
              Meg kezd körvonalazódni, mi az, amit mindenképp másképp kell csinálni, amit nem lehet átvenni az eredeti spinningből, egy ilyen pl a hegymenetek lábfordulata/perc. Erről most bizonyosodtam meg teljesen és véglegesen.
              KataAnna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              csajok, minden spinningen gondolok rátok. Innen Erdről esélytelen lenne veletek tekerni, de gondolok a lelkes kis csapatra.
              Mikor spinningelsz? Csak hogy mi is gondolhassunk olyankor Rád! De komolyan. Az energiák áramlanak!
              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
              Kérdezd az edzőt!

              Comment


                Lányok, erről tud-e valaki valamit, hogy ki, hogyan, milyen tapasztalattal (ha volt személyes tapasztalata) mesélt az óráról W. Ungváry Renátának, aki a cikket írta? Teljes rejtély számomra, csak kaptam egy értesítő kis piros pöttyöt a fb-on, így értesültem róla!
                Köszi!
                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                Kérdezd az edzőt!

                Comment


                  Elvileg holnap megyünk mi is Két héttel ezelőtt nagyon élveztük!
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    Hédi beteg, úgyhogy mi sajnos nem tudunk menni holnap... Mindenkinek jó tekerést!
                    Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                    Comment


                      Zsófi, jobbulást Hédinek!

                      Zsocicmic Zsófi, mi ott leszünk!
                      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                      Kérdezd az edzőt!

                      Comment


                        lányok megint nem tudok menni, nem vagyok jól én sem, de ez még nem lenne olyan nagy baj, de a fiam köhög :-(
                        akivel ügyletem van, azt majd még beszéljük meg és elnézést!
                        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                        Comment


                          Én sem nyilvánítottam magunkat egészségesnek...
                          Jövő hétnek szurkolok!
                          __________
                          Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
                          gyerekruhák fiú cipők 20-25

                          Comment


                            Valerka, Tomary, jobbulást Nektek is!
                            Gabi, pedig személyesen akartam válaszolni Neked az edzős topikbeli kérdésekre, de akkor majd ott folyt köv!
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              Gyógyuljatok meg Ha annyian jönnek ahányan ígérték +az újak, akkor megtöltjük a termet
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                Katica
                                Egy darabig olvasgattam, de elvesztettem a fonalat. Az Oxygenes opció hogy áll? Oda talán én is eljutnék, bár nem 10-re
                                Terhesség előtt nem sokkal kezdtem spinningelni, jó lenne folytatni.
                                Malacka

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X