Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub májusban, 19-én szombaton

    Akció
    Figyelem!
    Most egy másik teremben lesz, szintén a földszinten, de hátra kell menni a balett-terembe, mert a színházteremben valamilyen próba lesz.
    Időtartam: 10-14 óráig

    Tudnivalók részletesebben:
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti balett-terem és a kert.
    A kertben van hinta, meg egy kisebb mászóka. Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja hogy rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

    TÉRKÉP
    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni, ennek még utána fogok nézni.

    Étel-ital: Batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.
    KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN!

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként.

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot! Balettszőnyeg van. A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
    A kertbe természetesen vegyetek cipőt

    Egyelőre ennyi fontos tudnivaló van, később még kiegészítem. Lehet jelentkezni, bizniszelni!!! Várom az ötleteket, észrevételeket.

    (És továbbra is köszönöm kamcsatkának, hogy olyan sokáig csinálta a Klubot! Tényleg )
    __________________
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    Első vsz megyek
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

    Comment


      #3
      Mi is ott leszünk (már a kapuban tervezem kikapni zsuzs kezéből a mézes-krémeses dobozt, és egy addig begyakorolt mozdulattal apához passzolni, majd tigrisbukfenccel a már mozgó autóba ugorva elszelelni a zsákmánnyal)
      Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

      Comment


        #4
        Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi is ott leszünk (már a kapuban tervezem kikapni zsuzs kezéből a mézes-krémeses dobozt, és egy addig begyakorolt mozdulattal apához passzolni, majd tigrisbukfenccel a már mozgó autóba ugorva elszelelni a zsákmánnyal)
        elképzeltem, meg azt is hogy apa elvéti a passzot
        Zsuzs
        Három lányom és egy fiam van

        Comment


          #5
          TimkaTámogatom az akciót ( sajnos mi biztos nem tudunk most menni)....De légi postával várom a kóstolót, ne feledkezz meg éhező családtagjaidról sem
          Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

          Comment


            #6
            Hali csajok,
            mi is megyünk

            Timka,
            azt a tigrisbukfences akciót mindenképpen vesd be
            D-2003.Cs-2006.T-2011.
            K-2015.
            WAHM ALKOT(ás)OK http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=45206

            Comment


              #7
              Mindenképp megyünk apával együtt
              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

              Comment


                #8
                Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mi is ott leszünk (már a kapuban tervezem kikapni zsuzs kezéből a mézes-krémeses dobozt, és egy addig begyakorolt mozdulattal apához passzolni, majd tigrisbukfenccel a már mozgó autóba ugorva elszelelni a zsákmánnyal)



                Én meg remélem, hogy végre eljutunk.
                Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

                Comment


                  #9
                  Mi is megyünk, remélem Anyukámat be tudom fűzni(remélem nem lesz versenye), hogy jöjjön fel Fehérvárról unokázni, hogy tudjak beszélgetni is ne csak Katót felügyelni a lépcsőn.
                  Így a hátsó teremben léve(se szép ez a magyar nyelv) a kert gondolom nem jön szóba. Vagy ha tuti szép idő lesz akkor kitelepülünk?
                  Katik('84. és '10.10.10.)
                  hta

                  Comment


                    #10
                    Hát az a hétvége elég necces, de megpróbálunk megjelenni! Most már tényleg!
                    Már nem is annyira babalány Kíra (2011.06.20.)
                    ficánkavigyorlény

                    Comment


                      #11
                      Háh legalább azt elértem, hogy mindenképpen lesz mézes-krémes
                      Ancsikám mindenképp küldök -egy postakész borítékba bepaszírozok kettőt és azonnal le is zárom,különben tuti lába kél
                      Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                      Comment


                        #12
                        mi is igyekszünk.
                        zsoficc, még nálam vannak a legseid, azt elviszem akkor, jó?
                        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                        nézzetek texpeles videót ITT!
                        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                        Comment


                          #13
                          Mi is,mi is!Bár a 2 nagyot nem tudom még hova tesszük,de megyünk,viszünk mézikéketMeg ha minden igaz tojásokat is...
                          Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                          Villő '16 és Ötöske várható '18

                          Comment


                            #14
                            Én is tervezem menni, de kicsit kétesélyes a dolog. De nagyon szeretnék!
                            Márton (5)
                            vegán blogom ECklopédia , ICAN könyvtár

                            Comment


                              #15
                              Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mi is ott leszünk (már a kapuban tervezem kikapni zsuzs kezéből a mézes-krémeses dobozt, és egy addig begyakorolt mozdulattal apához passzolni, majd tigrisbukfenccel a már mozgó autóba ugorva elszelelni a zsákmánnyal)
                              Nem a'!

                              Közben jönnék én a Ducatival bőrruhában, és röptében elhappolnám a lepasszolt sütisdobozt, közben slow motion technikával* kikerülném a felém röpködő elhárító kölesgolyókat és bulátákat, majd a tetőkön ugrálva távoznék, mielőtt megjelenik P(Zs) Ügynök.

                              (Á, inkább nem. Ducatim nincs, a tesóm úgyse adná oda az AT-jét, de ha mégis, lefülelnének a rendőrök hátigyerekkel történő motorozásért, közben kiderülne, h A-s jogsim sincs, a bőrruhámat meg nem is volna időm addig lehalászni a legfelső polcról, ha egyáltalán megvan még. Máskülönben, nincs is kanál.)

                              Tervezünk ott lenni mi is!

                              *Off: vonatkozó videó
                              Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                              és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X