Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

    Akció
    Kedves Klubozós barátaink!

    JÚNIUSBAN ÚJRA KLUB, A KISEBB TEREMBEN!


    A MAMAMI KLUB A BABAHORDOZÁS ÉS A KÖTŐDŐ NEVELÉS NÉPSZERÛSÍTÉSÉÉRT (ALIAS: A BUDAÖRSI BABAHORDOZÓ KLUB UTÓDJA) továbbra is szeretettel várj a kedves régi és új érdeklődőit!

    MI EZ A KLUB?
    Szeretnénk a hozzánk közel álló nevelési elveket és az ahhoz kapcsolódó eszközöket megismertetni azokkal, akiknek ez még új, támogatni őket azon elképzeléseinkben, amivel talán még kicsit egyedül érzik magukat. Ezen kívül azért is klubozunk, hogy találkozzunk a régi barátainkkal, akik már kevésbé az információ és a tapasztalatszerzés miatt jönnek, inkább a kapcsolatok ápolása céljából, no meg hogy lebonyolíthassák egy füst alatt a "bizniszeiket" (="én hoztam neked 3 snappit, te meg átveszel Gizike számára egy MT-t, és cserébe kapsz egy ImseVimsét").
    Ezúttal azonban nem hogy nem kell, de nem is szabad ennivalót bevinni a terembe. Apró, kisgyerekek számára nélkülözhetetlen saját ételt tárolóban természetesen lehet hozni, csak ügyeljünk a tisztaságra.
    A Klub ideje alatt egy kedves barátunk, ZSOFEC áll rendelkezésére azoknak a szülőknek, akinek kérdése van a babahordozás módjával ,eszközeivel kapcsolatban! Ez nem tanfolyam, csak egy kis tanulgatás
    Az FMH-ban kitűnő saját büfé működik, ingyen kaját és kávét nem tudok most prezentálni sajnos a magasabb bérleti költség miatt
    Minden Klub alkalmával lehetőség nyílik arra, hogy tapasztalatokat szerezz a babahordozókról és használatukról és hogy megismerkedj a mosható pelenkákkal. Ezen felül szívesen válaszolunk minden felmerülő kérdésedre. Szoptatni és pelenkázni kb. mindenhol lehet, de van öltöző is, meg mosdók.
    Vannak fetrengős szőnyegeink meg játékaink.
    A padló meleg, parkett és rajta még egy réteg borítás.
    Ha babakocsival érkezel, van babakocsitároló, ahol leparkolhatod.
    Egy 60 nm-es helyiség áll rendelkezésünkre A FÖLDSZINTEN, ami a főbejáraton belépve jobbra hátul található, lépcső a sarokban. Van a mellette mosdó babakocsitároló is. A teremben vannak székek.
    Lehet babahordozókat kölcsönözni, a helyszínen is.
    Otthon dolgozó anyukák (WAHM-ok) elhozthatják a Klub témájához kapcsolódó portékáikat, amelyeket a helyszínen meg lehet vásárolni (bejelentkezés itt a topikban).


    HELYSZÍN:
    Budapest, XI. Fővárosi Művelődési Ház (ismertebb nevén FMH) http://www.fmhnet.hu/
    Fehérvári út 47.
    Fölszint 47-es terem
    térkép itt

    MEGKÖZELÍTÉS BKV-vel: 47-es villamos (útvonaltervezés

    IDŐPONT:
    Minden hónap első szombatja, 10-13 óráig

    BELÉPŐ: 500 Ft, a belépéskor fizetendő

    TUDNIVALÓK, HÁZIREND
    1. FIGYELJÜNK EGYMÁS GYEREKEIRE IS!
    2. A bérlés és a takarítás költségére családonként 500 Ft-ot gyűjtünk, legyetek szívesek a klubban befizetni a recepciós kollégánál, aki ott lesz az ajtóban
    3. Tegyetek magatokra és a gyerekekre névtáblát, a bejáratnál található, filccel együtt!!!!
    4. Kérem, hogy időben hagyjuk el a helyszínt, a bérlet 13-óráig szól!
    5. Mindenkori talált tárgyak hamvai nálam átvehetők! Elégettem! És így jár az összes jövőbeni talált tárgy is!
    6. Vannak játékok a gyerekeknek, lesz játszómatracunk, takarók
    7. A TEREMBEN ENNI NEM SZABAD!

    Ebben a topikban jelezhetitek, ha lehet Hozzátok fordulni valamilyen ügyben, úgymint kendőguruk vagy pelusguruk vagytok, vagy egyéb expertek.

    BOLTOK: csakis aktív Mamami fórumtag árulhat a Klubban
    3 FÉLE BOLT ÁRULHAT:
    1. WAHM BOLTOK: olyan termékeket árusító Mamamik, akik SAJÁT KEZÛLEG KÉSZÍTIK TERMÉKEIKET. Kérem, hogy ne hozzák az egész arzenáljukat, Pl. MT-ból 3-at lógassanak fel, a többi maradhat a dobozban, ott is át lehet nézni. A belépő nekik 1.000 Ft. Ebben a topikban jelentkezhettek!
    BOLTOK listája:
    -

    2. EGYÉB BOLTOSOK (nem sk holmit árulni kívánók): csak mintatermékeket hozhatnak, ill. mivel úgyis bejelentjük az 1. hsz-ban, hogy ki jön és mit hoz, ezért aki előre rendel tőlük valamit, azt átveheti ott. A belépő nekik is 1.000 Ft.
    BOLTOK LISTÁJA


    3. MAGÁNZÓK Érdemes a topikban hsz-ban bejelenteni, hogy mit hoznak, mert aki kitesz egy db pelust, ráírja az árát és a nevét, az nagy valószínűséggel nálam landol talált tárgyként... Nekik nem kell pluszbelépőt fizetni!

    Egyéb aktivisták, pl. aláírásgyűjtés, adománygyűjtés: mielőtt bármit meghirdettek, kérem szépen, hogy én tudjam meg elsőnek, és akkor ide beírjuk.

    KAPCSOLÓDÓ LINKEK:
    JÚNIUSI BABAHORDOZÓ KÖLCSÖNZŐS TOPIK:
    KLUBOS KÉPEK ELÉRHETŐSÉGE:
    KLUBOS HORDOZÓKRÓL KÉPES BESZÁMOLÓK:

    RECEPCIÓS: MÁLYVACSIGA ALEXE: Az ő feladata az érkezők fogadása, a belépő gyűjtése, a klubos hordozók kölcsönzőitől adatok begyűjtése és névtáblák kiosztása.

    BÜFÉ:
    Nem szabad enni és innivalót behozni, csak a hely büféből lehet vásárolni.

    KÉREM, HOGY ÚGY, MINT EDDIG, FORDULJATOK NYITOTTAN A KEZDŐ KLUBOZÓK FELÉ, HOGY NE ÉREZZÉK MAGUKAT EGYEDÜL...

    KLUBOS HORDOZÓK:
    A klubos hordozókra előre is lehet jelentkezni. Amire nem jelentkeztek, azt a helyszínről is el lehet vinni. Aki elvisz hordozót, minden elérhetőségét kérem felírni elvitelkor egy erre a célra rendszeresített papírra, ami ott lesz a hordozók mellett (név, esetleg mamamis név, cím, telefonszám, emailcím) A papír a recepciósnál lesz, ott kell nála fizetni a kölcsönzési díjat (1.000 Ft/hónap) FIGYELEM, JÚLIUSBAN NEM LESZ KLUB, EZÉRT KÉREM A JÚNIUSRA KÖLCSÖNZÖTT HORDOZÓKAT A MAMAMI BOLTBA (FADRUSZ U. 12.) VISSZAHOZNI JÚLIUS ELEJÉN!!!


    Szeretettel várunk!
    kamcsatka orsi, a Klub szervezője

    NA KI JÖN???? NE FELEDJÉTEK, NYÁRON NEM LESZ TÖBB KLUB
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.05.23., 14:34.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    NO CSAK ÖSSZEFOGLALOM, AMIT LEÍRTAM AZ 1. HSZ-BAN, HÁTHA VALAKI KIVONATOSAN SZERET OLVASNI

    - a kisebb teremben leszünk (60 nm)
    - lesz oktatás most is, remélem Zsofec ráér
    - elég valószínű, hogy lesz Dalolka, Eszter még jelzi
    - 500 ft lesz a belépő, mert ez kisebb terem
    - lehet júniusra kölcsönözni, de a Mamami Boltba kell majd visszahozni a kölöcsnzött hordozót július elején!
    - nyáron nem lesz több Klub, szeptember meg még messze van
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #3
      első
      mi szeretnénk jönni Oliviával
      /a srácok pasinapot tartanak majd/
      Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
      Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

      Comment


        #4
        taps taps nagyon örülök nektek!
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #5
          tervezünk menni. olyan finom pogácsa lesz?
          és lécci javítsd az 1.hsz-t, megtévesztő az 500ft-os belépő

          update: látom, akkor most 500. de akkor is megtévesztő, m feketével meg 800 van
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            #6
            juj megyek szerkeszteni...
            büfében lesz hotdog, ugyanolyan a tésztája, mint a poginak, hogy pogi lesz-e nem tudom...
            Rebaba blog

            email: hellorebaba@gmail.com

            Comment


              #7
              nahát, az a hot dog.. finom, de kb 50db kellene, h az első éhemet elüsse
              Dius vagyok
              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

              Comment


                #8
                Jövünk mi is!

                Comment


                  #9
                  mi is tervezünk menni
                  BETTI,fiúk anyja:
                  B-15, K-8, M-3,5

                  Comment


                    #10
                    mi is igyekszünk menni! bár délután meg esküvőre kell menni... jáj
                    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                    Comment


                      #11
                      jáj, de szeretem az esküvőket nem tudom, de nagyon szeretem. romantikus leányálom. bennem még él a szőke herceg fehér lovon - álomesküvő. a miénket is szerettem
                      Dius vagyok
                      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                      Comment


                        #12
                        Hű a miénk de rég volt...7 éve már
                        De nagyon jó élmény még mindig
                        Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                        Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                        Comment


                          #13
                          na el akartam menni, de latom nyaron nem lesz tobb klub en meg csak jul es aug-ban leszek otthon...

                          Comment


                            #14
                            Mi is mennénk elvileg, és nem a vége előtt 30 perccel
                            CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                            Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                            Comment


                              #15
                              rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              jáj, de szeretem az esküvőket nem tudom, de nagyon szeretem. romantikus leányálom. bennem még él a szőke herceg fehér lovon - álomesküvő. a miénket is szerettem
                              attól félek mivel két kicsivel megyünk ez rémálom esküvő lesz a végén
                              " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X