Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyógyuljatok meg Ha annyian jönnek ahányan ígérték +az újak, akkor megtöltjük a termet
    Az szuper lenne!
    Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Katica
    Egy darabig olvasgattam, de elvesztettem a fonalat. Az Oxygenes opció hogy áll? Oda talán én is eljutnék, bár nem 10-re
    Terhesség előtt nem sokkal kezdtem spinningelni, jó lenne folytatni.
    Az Oxygenben 11 lenne a legkorábbi, addig óra van a teremben.
    A szakmai vezető, akivel beszélgettünk erről, beteg lett múlt héten, aztán hétvégén Hollandiában volt egy rendezvényen. Megvárom a jövő hetet, aztán megkérdezem tőle, hogy akkor mit szeretne, mert itt már volnának érdeklődők.
    SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
    Kérdezd az edzőt!

    Comment


      Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lányok, erről tud-e valaki valamit, hogy ki, hogyan, milyen tapasztalattal (ha volt személyes tapasztalata) mesélt az óráról W. Ungváry Renátának, aki a cikket írta? Teljes rejtély számomra, csak kaptam egy értesítő kis piros pöttyöt a fb-on, így értesültem róla!
      Köszi!
      Hát az elég fura, hogy te nem tudtál róla. Pedig még idéztek is téged

      Na végül is a múlt héten nem jött össze a dolog, viszont egyenlőre úgy tűnik sikerült felszabadítanom a csütörtököket BWB-nek
      Szóval reményeim szerint találkozunk csütörtökön!
      Anna

      Comment


        A cikk amúgy NAGYON szupi volt, meg a kép is, annyira kedvem lenne menni
        Figyelem a topikot, hogy mikor lesz esetleg elérhető(bb) közelségben, vagy mi mikor járunk arra...
        Továbbra is vannak órák, ugye?
        Lili és az imádnivaló B-Pasik (Barnus 2012/06, Boti 2013/10)
        Maminbaba, szívem táncos csücske
        Pilisianyu.hu - A pilisi családok oldala

        Comment


          húú, de várom már a híreket, hogy Újpestre mikor lehet menni

          Comment


            Anna, képzeld, felhívtam W. Ungváry Renátát, aki a cikket írta és kiderült, hogy senki nem mesélt róla neki - én azt hittem és rákérdeztem - hanem vadászik minden olyan programra, amit babával együtt lehet csinálni, és a fb-on akadt rá, mert Sződy Judit már lájkolta és gondolom a hírfolyamában épp megjelent.

            Lili, természetesen vannak órák, épp ma jutott eszembe, hogy napok óta felé se néztem a topiknak, mert próbálom utolérni magam a másikban az aláírásomból.

            Az újpesti órákkal kapcsolatban most kérdőjel van bennem, ennek okát most bővebben nem fejteném ki, mert csak kombinálás lenne, és a végén még kiderülhet, hogy egyszerűen csak úgy jöttek ki dolgok, ahogy. A hét folyamán a végére akarok járni, mert ugye Dél-Buda is nyomulna nagyon (úgy értem, Tomaryék és még sokan mások abból a régióból), kettészakadni meg tényleg nem tudok, bármennyire is szeretnék.
            Referálok majd a fejleményekről.

            Azt meg csak itt, a topikban merem írni, egyelőre a fb-on még nem akartam, hogy úgy néz ki, az Echo tv forgatna az egyik órán (gondolom, nem végig, csak valamennyit), de nem hinném, hogy ezen a héten, mert még ebben az ügyben is csak tegnap indultak meg a fogaskerekek. Meg őszintén szólva nem is szeretném most csütörtökön úgy, hogy senki nem tud róla a vendégek közül és esetleg úgy jön órára, hogy egy tv stáb fogadja, ami zavarja, pedig ő csak tekerni szeretett volna egyet...
            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
            Kérdezd az edzőt!

            Comment


              hmm... akkor majd adj hírt, hogy hol lesznek órák...

              Comment


                Oké, Dalmair. A csütörtöki 10:15-ös meg addig is van Óbudán, részletek az 1. hsz-ban!
                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                Kérdezd az edzőt!

                Comment


                  ha ma nem hívnak, hogy holnap meló ÉS nem leszek beteg, akkor megyek csütörtökön. addigra kipróbálom az itthonbringás dvd-t és referálok róla :-)
                  Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                  privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                  Comment


                    Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Oké, Dalmair. A csütörtöki 10:15-ös meg addig is van Óbudán, részletek az 1. hsz-ban!
                    köszi sajna az nekünk elég messze van...talán ha babó nagyobb lesz, ill. jön a tavasz, azt is bevállalom, de hátha lesz Újpest is

                    Comment


                      Bocs az offért. Katica nem tudom, hogy tele van-e a postaládád, de írtam privit.

                      Ja és szuper volt az óra ma is!!! Nem lesz gond az esti alvással azt hiszem...
                      Anna

                      Comment


                        asszem utoljára voltam, ma még mindig nem, de hétfőtől melózom...
                        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                        Comment


                          Hát hajrá!!!
                          Anna

                          Comment


                            Sziasztok!

                            Képzeljétek, megkeresett egy Szegedi Juli nevű újságíró, aki a bboom honlapjára szeretne egy cikket írni a BWB-ről. (Ismeri valamelyikőtök ezt az oldalt? Csak érdekelne, milyen szemléletű anyukák olvassák.)
                            Azzal kezdte, hogy írjak neki e-mailcímet, és akkor oda írná a kérdéseit, a kész cikket pedig leközlés előtt elküldi nekem átolvasni véglegesítés előtt! Hopp. Szóval így is lehet!

                            Kért képeket is, ezzel kapcsolatban írok privit (lehet, h a fb-on) azoknak, akik szerepelnek az órán készült képeken!
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              Igen, ismerem.... nahát ez vicces.
                              Juli- Kincskeresős Marci (2005.05.13.) és a kezdő ovis Ábel (2009.05.14.) mamája

                              Comment


                                Hihi... Most a többiek jól nem értik majd, hogy mi van...
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X