Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚNIUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Orsi nem tudom hol lehetne jelezni ha esetleg nem pofátlanság akkor júliusra szeretném kölcsönözni a fürdős kendőt!
    leginkább július 11-20 közöttre, szívesen megosztom a hónap többi napjára mással a kölcsönzési időt!
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

    Comment


      #62
      oké, nem gond, csak meg kéne nyitnom az új topikját, amit csak hó végén szoktam, de mindjárt összeszedem magam...
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #63
        Akkor Tőlem mehet Katának közvetlenül Orsi?
        Andi
        Ádám (2007) és Emma (2010)
        www.bizzbennem.hu

        Comment


          #64
          na, az lenne a legjobb...
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #65
            király vagy Orsi köszi))
            Andikám mi meg úgyis randizunk
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              #66
              Szia Orsi! Látom, hogy a kék gézkendő végül bentmaradt júniusra. Vagy még lehet, hogy megy érte, aki kérte?
              Ha nem, én kikölcsönözném fél hónapra, ha lehet.
              Köszi!
              Judit
              Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

              Comment


                #67
                Lehet hónap közben is kölcsönözni?
                Jövő héten mennénk Balcsira, s párom vázas hordozóval nyomul, itt lenne az alkalom győzködnöm egy csatosra. Úgy látom van nem kölcsönzött csatos, de mivel sosem próbáltam, nem is tudom, milyen kéne. Mindenesetre próbálnánk - hozzájuthatunk valahogy? Köszi!
                Orsi

                Comment


                  #68
                  Villa Judit, szerintem menj be érte nyugodtan, Ianna talán elfelejtette elvinni!
                  Cfthn Orsi, menj be a Becoért!
                  Rebaba blog

                  email: hellorebaba@gmail.com

                  Comment


                    #69
                    Orsi, holnap nyitva vagytok a régi helyen? A héten nem tudtam még elmenni a manducáért, holnap jó lenne
                    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                    Comment


                      #70
                      kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Villa Judit, szerintem menj be érte nyugodtan, Ianna talán elfelejtette elvinni!
                      Cfthn Orsi, menj be a Becoért!
                      Köszi! Csak július végén lesz a költözés?
                      Nekem a 13. kerület közelebb lesz .
                      Judit
                      Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                      Comment


                        #71
                        Orsi kedd elott nem lesz bent a beco! Csillu igen szombati nyivatartas! Villa juni 14 a nyitas az uj helyen de lesz meg juniusben a fadruszban is csokkentett nyitvatartassal
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #72
                          kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Orsi kedd elott nem lesz bent a beco! Csillu igen szombati nyivatartas! Villa juni 14 a nyitas az uj helyen de lesz meg juniusben a fadruszban is csokkentett nyitvatartassal
                          Hű, az már a jövő hét! Gondolok rátok, munkás Pünkösdötök lesz/van, gondolom!
                          Akkor ha megoldható, átvehetném az új helyen a gézkendőt?
                          Judit
                          Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                          Comment


                            #73
                            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Orsi kedd elott nem lesz bent a beco! Csillu igen szombati nyivatartas! Villa juni 14 a nyitas az uj helyen de lesz meg juniusben a fadruszban is csokkentett nyitvatartassal
                            Nekem írtad? Késő! Ma beautóztunk férjjel, s mivel hétfőn elutazunk, az ott található mosolygós szemüveges sráctól elkértük az általa talált, kölcsönzős feliratú fekete-fehér cirkás Becot. Nem akartam várni, ellenálló férjet cukkolni, mivel az ő meggyőzésére s a vázas hordozó nyugdíjazására török, s egy hetem van az utazás alatt a lobbira, mert szünidő nélkül ő nem hordoz. (Szünidőben meg vázasban, kendőt fél hátra kötni, de majd a csatos )
                            Eddig még nem kölcsönöztem, így meglepődtem a letéti díj s a kölcsönzés összegének nagyságán - itt a topik elején más info van, de vittem a szajrét. Utólag kérdem - hogy van ez? A boltból drágább, mint a klubbos átvétellel?
                            Ja, s még egy - visszavinni lehet már a Tátra utcába? Az közelebb van a Nyugatihoz, falusi embernek egyszerűbb.
                            Orsi

                            Comment


                              #74
                              Orsi, nem tudtam ma se eljutni a manducáért
                              Lehetne hogy kedden már az új boltban vegyem át? Sokkal közelebb van
                              Köszi és bocsi a késlekedésért!
                              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                              Comment


                                #75
                                Sajnalom de Orsi te boltos becot kaptal, annak masok a feltetelei
                                A juniusi kolcsonzott hordozok csak fadrusz utcai boltban vehetok at! Nagy a kavar igy is nem szeretnem novelni
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X