Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

    Akció
    A nyári szünet után újra! Légyszi gyertek, mert a júniusira ráment (volna) a GYESem, ha lett volna, annyira kevesen voltunk

    Tudnivalók
    Időpont: 10-14 óráig
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem és a kert.
    A kertben van hinta, meg egy kisebb mászóka. Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja hogy rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni.

    Étel-ital: Étel: batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.
    Én viszek vízforralót kávénak
    KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN!

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként.

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot!
    A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
    A kertbe természetesen vegyetek cipőt
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    Indul a mandula
    D-2003.Cs-2006.T-2011.
    K-2015.
    WAHM ALKOT(ás)OK http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=45206

    Comment


      #3
      Hát igen
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        #4
        Meglátjuk.Lehet az októberi vagy novemberi jobb lesz.Na komolyan:attól függ,előtte 7végén megyünk-e fel az Állatkertbe.
        Októberben melyik hétvégét tervezed?Mert az októberi meg akkor nem jó,ha előtte nap meg az ellenkező irányba kell utaznunk 130 km-t.Egymás után 2 nap nem lenne jó.És hó elején van az is.
        De azért bizakodok.
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          #5
          illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          attól függ,előtte 7végén megyünk-e fel az Állatkertbe.
          Októberben melyik hétvégét tervezed?
          Hát ne menjetek előtte állatkertbe, egyszerű
          Vagy: gyertek klubba, aztán aludjatok nálunk és vas. együtt megyünk állatkertbe...

          Októberben 20-án lesz
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            #6
            (Okt. 20 nem jó a gyerekeimnek, elutazunk, de legalább már jó előre tudod.)
            szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
            Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

            Comment


              #7
              szerintem én ott leszek. meg valószínűleg a gyerekem is.
              Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

              baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
              nézzetek texpeles videót ITT!
              ha betelt a privim: hanemhanna gmail

              Comment


                #8
                nekem sajnos, mint mindig megint az átkozott sulitól függ, és erős a gyanúm, hogy megint nem a klubban leszek...
                De ha nem kell mennem, megyünk...
                alapozó terapeuta vagyok
                TSMT tanonc
                3 a gyerek

                Comment


                  #9
                  malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  (Okt. 20 nem jó a gyerekeimnek, elutazunk, de legalább már jó előre tudod.)
                  Köszi

                  hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szerintem én ott leszek. meg valószínűleg a gyerekem is.


                  makilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nekem sajnos, mint mindig megint az átkozott sulitól függ, és erős a gyanúm, hogy megint nem a klubban leszek...
                  De ha nem kell mennem, megyünk...
                  Jaj, az a suli! Mikor lesz már vége?
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    #10
                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi





                    Jaj, az a suli! Mikor lesz már vége?

                    még 1 év , és kipukkadtam becsülettel ám.. Az utolsó félévet lehet, hogy tolom, mert elééég volt
                    alapozó terapeuta vagyok
                    TSMT tanonc
                    3 a gyerek

                    Comment


                      #11
                      En nagyon szeretnek menni es talalkozni veletek. Ferj, mint tartozek es gyerekvigyazasi segedlet, hozhato?
                      Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                      Comment


                        #12
                        megint tervezünk menni, de aznapra van egy másik programunk is, nem biztos, hogy belefér.
                        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                        Comment


                          #13
                          judo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          En nagyon szeretnek menni es talalkozni veletek. Ferj, mint tartozek es gyerekvigyazasi segedlet, hozhato?
                          Ez egy családi klub, mi is mindig apával együtt megyünk
                          A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                          Comment


                            #14
                            mi még egy nagyklubban sem voltunk, de már nagyon szeretnék eljutni, viszont esélyes hogy pont 15-én jönnek fel anyósék megköszönteni a fiaimat szülinapjuk alkalmából... de ha nem akkor szerintem ott leszünk.
                            Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                            Comment


                              #15
                              Mazsola01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez egy családi klub, mi is mindig apával együtt megyünk
                              Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X