Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pomázi baba-mama/babahordozó klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pomázi baba-mama/babahordozó klub

    Akció
    Baba-mama/babahordozó klub indul Pomázon.
    Helyszín:
    Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár
    Cím: 2013 Pomáz, Huszár u. 3.
    Tel.: 06-26-325-163; 06-20-228-2135

    A Pomázi Hév állomástól kb. 10 perces sétával könnyen megközelíthető, a posta mögött található.

    A klubot minden szerdán 10-12 között tartjuk az első emeleten. A klub ingyenes.
    Várunk oda minden kismamát, kisbabást, nagybabást, nagymamát és apukát meg nagypapát is.

    A klubban vannak játékok, ami a művelődési házé, és a klub otthont ad kötetlen beszélgetésnek, tapasztalat cserének, csak úgy a „mindennapokról”.

    Igény szerint szeretnénk hívni különböző vendégeket, szakembereket minden olyan témában, amiről szívesen hallgatnátok előadást, vagy beszélgetnétek.
    A klubban lehetőség van csoportos tornára mamának, babának amit konduktor-gyógytornász tart.

    (A KLUB NEM TANFOLYAM. Szívesen mutatunk hordozóeszközöket, lehet próbálgatni, cserélgetni is szoktunk. De a klub nem helyettesíti a tanfolyamokat, ezért kérünk, hogy hozzánk inkább csak barátkozni, beszélgetni gyere, kötéseket nem tanítunk. )
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    #2
    Éljen, éljen!
    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

    Comment


      #3
      Szióka!

      Mi szeretnénk csatlakozni a klubhoz, mindenképp megyünk majd, nemsokára már két gyerekkel! Jaj, ez nagyon jó kezdeményezés, köszönjük a szervezést! Szóljatok, ha bármiben tudok majd segíteni!
      Hajni, aki már jógaoktató.
      Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

      Comment


        #4
        Köszi, egyenlőre nem volt nagy szervezés, elmentünk ma 3-an a művházba, Tiszolcz Anikó volt még, és megkérdeztük, hogy mit hogy lehetne. Én úgy szeretném ezt a klubot, mint a XIII. kerületben, hogy tulkép. saját magát szervezi a klub, akinek ötlete van, elmeséli, és aztán intézkedünk.
        Én jövő héten sajnos nem leszek, de utána mindenképp megyünk.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          #5
          merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszi, egyenlőre nem volt nagy szervezés, elmentünk ma 3-an a művházba, Tiszolcz Anikó volt még, és megkérdeztük, hogy mit hogy lehetne. Én úgy szeretném ezt a klubot, mint a XIII. kerületben, hogy tulkép. saját magát szervezi a klub, akinek ötlete van, elmeséli, és aztán intézkedünk.
          Én jövő héten sajnos nem leszek, de utána mindenképp megyünk.
          Ok, ez így szuper lesz, szerintem!

          Én szerintem szülés előtt már nem fogok tudni menni, mert pont abban az időpontban megyek ctg-re, de amint kibújik a pici lány és picit megerősödünk, biztos, hogy csatlakozni fogunk! Addig pedig itt úgyis tudunk együtt ötletelni!
          Hajni, aki már jógaoktató.
          Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

          Comment


            #6
            Az előtörténethez: még télen nézegettem, hogy a Művház programjában szerepel egy baba-mama klub, az utcánkban lakó nagyobb gyerekesek mondták, hogy ők jártak is 2-3 éve, és szerették. Ezen felbuzdulva többször odamentem a megadott időpontban, de a portás mindig azt mondta, hogy nincs itt senki, már jó rég óta nem szoktak ide jönni kismamák. Kiderült, hogy egy barátnőm (nem mamamis) szintén így járt, vele terveztük először, hogy kellene ez a klub. Aztán a szentendrei topikban Rózsa is érdeklődött-lelkesedett, így született meg a mai letámadás ötlete. És tényleg: három elszánt kismama fiaikkal feltépte a művház ajtaját, portáson átjutva fel az irodákhoz, ahol a programjukban szereplő klub témafelelősét kerestük. Kiderült, hogy a klubjuk annyira halott, hogy még felelőse sincs (és itt most hagyjuk is, milyen dolog egy nem létező programot hirdetni hónapok-évek óta...), eddigre már vagy 3 dógozó állt minket körbe, mondtuk, hogy akkor mi most újraindítjuk a klubot, innentől kérjük, hogy szerdán 10-re az emeleten az egyik szobába terítsék le a nagy szőnyeget, hozzák be a játékokat. Az első meglepettség után teljesen barátságosak voltak, talán még örülnek is, hogy lesz élő program (és nem nekik kell szervezni...).
            Jövő héten várunk mindenkit Gyertek, beszélgetünk, hordozókat próbálgatunk, kitaláljuk, hogy kit mi érdekel, ki mit tud, oszt jól megosztjuk egymással. Ennyi a nagy terv
            Vince (2010) es Juli (2013) anyája

            Comment


              #7
              Mi is csatlakozunk Nem tudom h eljutunk-e még szülés előtt, de utána ahogy tudunk mindenképp! Van sok pelusunk, és egy csatosunk (Beco) megy egy babaerszényünk is
              Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

              Comment


                #8
                Lányok, én mosható pelusról igencsak érdeklődnék, néznék élőben is, az a terv, hogy koranyáron átváltunk, de eddig még egyáltalán nem ástam bele magam a témába. Szóval egy kis fejtágító jól jönne nekem!
                Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                Comment


                  #9
                  Off: Judit, kedden előttetek sétáltunk el (manducástul-férjestül), lestem, de nem voltatok kint a kertben, becsöngetni meg azért mégsem akartam
                  Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                  Comment


                    #10
                    Nagyon ügyesek vagytok!!! Hajrá-hajrá! És tök jó a művház hozzáállása!

                    Mi is benézünk majd valamikor!
                    Juli

                    Comment


                      #11
                      Sziasztok!

                      Szuper, szuper, szuper !!
                      Jövő hétre beírtam, igaz nekem épp aktuálisan nincs hordozott gyerekem, de tudok vinni Gremesét mutogatni, és ha megtalálom (az valószínűleg nem jövő héten lesz ) pr.maxx-ot is. És szívesen viszek mosós pelót mutogatni, ha épp van kinek.

                      Tiszolcz: ha írsz egy privit egy e-m. címmel szívesen elküldök Neked egy összefoglalót a pelustípusokról (még húgomnak szedtem össze, márkák nincsenek benne, csak fajta: előny -hátrány)

                      (u.i.: és ha napi szinten fogok hordozni, azt, amit használok kötést szívesen megmutatom majd. Nyilván nem tanfolyam, de segíteni lehet egymásnak, ugye? )
                      Utoljára szerkesztette Onnah; 2011.03.19., 16:09.
                      Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                      Comment


                        #12
                        Hannó,
                        Ha hiányod van hordozható gyerekből, Vincét szívesen kölcsönadom egy körre- de azért kérem majd vissza ám! Nagyon profin trimmeli a hordozó serpa haját
                        Ja, most nézem, hogy pocak miatt lehet, hogy nem élnél most ezzel
                        Minden hordozó érdekel, de főleg mosós pelus. Épp most teszek szert valószínűleg néhány BG zsebesre, de a további készletbővítés kérdéses. Úgyhogy hozzál csak! Írom a privit, kíváncsi vagyok a kisokosodra.
                        Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                        Comment


                          #13
                          Szerdára a 'nagyklubos' DD Tillt tudom vinni, szeretett-kinőtt Close-unkat, Manducát, és ha minden igaz, megérkeznek addigra a gekkóim is
                          Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                          Comment


                            #14
                            Bocs, Andi, már a szentendrei topikban is mindig félrenéztem az aláírásodat, és Hannóztalak.
                            Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                            Comment


                              #15
                              tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hannó,
                              Ha hiányod van hordozható gyerekből, Vincét szívesen kölcsönadom egy körre- de azért kérem majd vissza ám! Nagyon profin trimmeli a hordozó serpa haját
                              Ja, most nézem, hogy pocak miatt lehet, hogy nem élnél most ezzel
                              Minden hordozó érdekel, de főleg mosós pelus. Épp most teszek szert valószínűleg néhány BG zsebesre, de a további készletbővítés kérdéses. Úgyhogy hozzál csak! Írom a privit, kíváncsi vagyok a kisokosodra.
                              Nekem lehet, hogy lenne néhány eladó pelusom...

                              tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerdára a 'nagyklubos' DD Tillt tudom vinni, szeretett-kinőtt Close-unkat, Manducát, és ha minden igaz, megérkeznek addigra a gekkóim is
                              A Close nagyon piszkálja a fantáziámat, nem tudom elképzelni, milyen lehet. Egyszer elhozod akkor is, mikor mi is leszünk?
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X