Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szupi lett, de miért ilyen kicsi képet raktál? Alig látom, hiába no, szemüveges vagyok
    A kis lurkó alatta tündéri. Jól látom, hogy ez egy kockás virágos anyag,ilyen nekem is van, szééééép.
    És a szűkítőt hogy tudod belerakni, ilyet még nem is láttam.
    Nagyon ügyi vagy, de ezek után nem hiszem ám el, hogy eddig nem tudtál varrni, míg nem volt géped
    Kinga
    Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
    Piciházikó

    Comment


      Engem is érdekelne, hogy működik ez a szűkítő. Nagyon ügyes vagy Kisvic!
      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
      http://jucuu.blogspot.com/

      Comment


        Kinga, Kisvic, nagyon ügyesek vagytok. Mennyivel más érzés lehet a saját készítésű MT-ban vinni a porontyot!
        Angéla
        Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

        Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

        Comment


          zorka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok,
          hétvégén enyém is elkészült! El se hiszem! Már legalább 2 hónapja volt szegénykém félig készen, szombaton a barátnőm elhívott közös varrásra. Mondtam jó, de akkor én most ezt varrnám és így készen lett. Legalább elvihetem a nyaralásra. Nagyon jó lett szerintem, jó benne a gyereknek is (rögtön elaludt D), igaz, hosszú távon nem teszteltem még, de itthon eddig volt olyan kényelmes, mint a Manducám. Hosszabb távon, majd kiderül.
          gratulálok, nagyon ügyi vagy, szép lett!
          fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
          nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
          nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

          kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
          étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

          Comment


            kisvic, a Tiéd is szép lett!
            hajrá csajok, én is készülök ám (egyenlőre lélekben) mégegy sk meitai-t varrni
            (párom megöl, ha meghallja, pedig már mondtam neki, h az anyagok, amiket ámerikábú rendeltem, az a meitai panelhez kell)
            fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
            nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
            nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

            kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
            étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

            Comment


              HA: ha legközelebb rendűsz ámerikábú, én is beszállok!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem lesz legközelebb!!!!

              Kicsi a kép? Bocsi, azt hittem ide is át kell konvertálni...

              A kapucni gomblyukas gumival van és gombbal rögzíthető, a kapucni letépőzárazható. Hú, a szűkítőről már nem tudok akciós képet, de remélem küld az új gazdi és akkor megmutatom. De Lívia honlapján is van szűkítőhasználatos kép (bár az övé gombos, ha jól tudom.www.babakozelben.hu)
              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

              Comment


                Kép itt, a lap alján:http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_mt.htm
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  zorka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szupi lett, de miért ilyen kicsi képet raktál? Alig látom, hiába no, szemüveges vagyok
                  A kis lurkó alatta tündéri. Jól látom, hogy ez egy kockás virágos anyag,ilyen nekem is van, szééééép.
                  És a szűkítőt hogy tudod belerakni, ilyet még nem is láttam.
                  Nagyon ügyi vagy, de ezek után nem hiszem ám el, hogy eddig nem tudtál varrni, míg nem volt géped
                  Yes, ez az az anyag! Ilyen pachwork-szerű. Tényleg nem tudtam varrni, 3 hétig szöszöltem rajta, ez a második body, mert az elsőt vissza kellett bontani, azon volt lila szatén is és az nem tűr ilyesmit... Sztem elég amatőr lett, de majd fejlődök, hihi.

                  A tiéd is szép lett!!!!!!!!!!!

                  Köszönöm a dicsérő szavakat!!!!!!!
                  Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                  "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                  Comment


                    Kisvic, gratulálok! Micsoda jókis kiegészítők! Én egyébként nem így használnám aszűkítőt (vagy lehet, hogy rosszul látom a babaközelbenes képen), hanem a body alját összefogva, közel a derékrészhez
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      HA: ha legközelebb rendűsz ámerikábú, én is beszállok!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem lesz legközelebb!!!!

                      Kicsi a kép? Bocsi, azt hittem ide is át kell konvertálni...

                      A kapucni gomblyukas gumival van és gombbal rögzíthető, a kapucni letépőzárazható. Hú, a szűkítőről már nem tudok akciós képet, de remélem küld az új gazdi és akkor megmutatom. De Lívia honlapján is van szűkítőhasználatos kép (bár az övé gombos, ha jól tudom.www.babakozelben.hu)
                      hát, sajnos nem tudom, lesz-e, valamikor majd lehet, de idén már sztem nem.
                      amúgy az egyik anyag nem jött be, a képen sötétebb volt, így nekem túl világos, még lehet, h eladó lesz
                      de ezek a dekorhoz jók, én egyébként most gondolkozom kordos kombináción.
                      ha érdekel, valakit, itt látható
                      http://www.ssb6.net/members/watch/en...4-112-99&enc=1
                      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                      Comment


                        szóval, ha úgy alakul, lehet, h eladó lesz
                        fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                        nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                        nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                        kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                        étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                        Comment


                          kisvic én is csatlakozom a gratulálókhoz, azért milyen érdekes, hogy te sem tudtál varrni, amíg nem lett géped! Hát akkor még van egy kis reményem, hogy lehet, hogy nekem is sikerülhet, egyszer! Bár mi van, ha kell hozzá egy veleszületett tehetség, aminek csak felszínre kell törnie? És mi van ha nálam nem fog felszínre törni, ha lesz gépem, amin varrhatok? Hosszú filozófiai gondolkodást igényel!
                          Orsi

                          Comment


                            Agymenés

                            Orsi írta:

                            kisvic én is csatlakozom a gratulálókhoz, azért milyen érdekes, hogy te sem tudtál varrni, amíg nem lett géped! Hát akkor még van egy kis reményem, hogy lehet, hogy nekem is sikerülhet, egyszer! Bár mi van, ha kell hozzá egy veleszületett tehetség, aminek csak felszínre kell törnie? És mi van ha nálam nem fog felszínre törni, ha lesz gépem, amin varrhatok? Hosszú filozófiai gondolkodást igényel!

                            Szerintem úgy van, hogy az élethez kell egy kis kézügyesség, egy kis fogékonyság, egy kis művészi hajlam. Ez a legtöbb emberben megvan, de sokaknál nem kerül felszínre, vagy csak egy idő után, az is lehet, hogy véletlenül. Ha kendőt tudsz kötni, akkor sztem nem lesz gond. Ahhoz is kell ügyeskedni, ha tudod finoman fűszerezni, ízesíteni az ételeket, akkor sem. És még sorolhatnám. A dolgok alján ott lapul a kézügyesség, csak figyeld meg magad! Biztos menni fog!
                            Utoljára szerkesztette kisvic; 2008.07.25., 16:38.
                            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                            Comment


                              Kamcsatka: pedig elvileg úgy van, ahogy írod, én úgy használtam legalábbis, hogy a body alját csíptettem össze vele a derékpánt felett.

                              HA: Az az anyag, amit belinkeltél? Nem tetsz sajna.
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment


                                Hibrid

                                Ma megint varrtam: egy hibrid ez. Csatos vállpánt és kötős derékpánt. Továbbiak is vannak tervben.
                                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X