Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    csicsi27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És erre jönnek a "jószándékú" észosztók, hogy miért teszed a koszos cipőjű gyereket a bevásárlókocsiba, ahová mások a kajájukat pakolják
    (Én is így csinálom, ha valami miatt nem marad meg a hátamon, de már beszóltak miatta.)

    Ja, és ez a "hordozó" nagyon gáz...
    Pedig a cipője nem feltétlenül érintkezik vele,hiszen kinn kalimpál.Max a sarka hozzáér itt-ott,mikor berakod.De a tojás csomagolása se steril,vagy a bármié,amit odaraknak.És ha mondjuk folyik valami és épp oda...?Más meg azért tesz védőt a kocsiba,hogy a gyerek ne legyen koszos,bacis tőle...

    Hát,hordozni gáz,de majd azért biztos sokan veszik,mer' naddzson menőőőőő
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      A bevásárlókocsik sokkal retkesebbek a sok mocskos kezű embertől, mint egy gyerek ruhája, cipője

      (Én nem merem beültetni, pont azért, hogy ne szóljanak be , de az apja simán )
      Andi
      Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

      Comment


        hááát, az enyém aludt is már benne egyedül mentem nagybevásárolni a két gyerekkel, és az egyik bealudt, mire beértünk a városba. Hát kibéleltem a kocsit kendővel kabáttal, és lefektettem (a másik jött a hátamra). A beülőbe pakoltam , meg a gyerek mellé
        Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
        Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
        Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
        írj a gmailemre az is cyanus

        Comment


          pont én ís írni akartam, hogy madár kaka nem zavar senkit csak az hogy a gyerek benne ül a kocsiban
          "A csecsemő szoptatása akár csak egy napig is, a legszebb ajándék, amit egy anya adhat."Diane Wiessinger, MS, IBCLC
          Botond, Ábel, Áron és Anna

          Comment


            Nekem is beszólhatnának, mert visszaszólnék!!! Mi is a gyerekt a pakolós részbe tesszük, és adunk neki pakolni valót is... Érdekes, h a dekatlonba, ahol még biztonsági őr is van, csak vigyorogtak... senki nem szolt egy mukkot sem. pedig sokat járunk oda...
            Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
            ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
            ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

            Comment


              A Decathlon az jóóó... nálunk a nagylány a gyerek bevásárlókocsiban szokta a picit tologatni és mindig vigyorognak... (az gyerekbarát hely, elég sokat költünk ott pont emiatt - nem néznek ki ha sokáig válogatunk és a gyerekek futkosnak). (valahol meg külön kiírják, hogy tilos a gyereket a bevásárló részbe pakolni...)

              Én anno még az Ergoval is oda tudtam kötözni a gyereket a székhez, nem kell ehhez spéci szerkezet
              ...

              Comment


                Szerintem ez ismételten egy dolog tulerőltetése. De tuti lesz vevő rá.
                SZerintem bármelyik hordozó állítható annyira, hogy odaerősítsd a gyereket ahová akarod.
                De ezen nem lehet pelenkázni!! Bezzeg a kendőn! Miért is nem így árulnak kendőket??? 100 in 1 hordozó, pelenkázó alátét, piknikpléd...stb.

                Nekem a gyermekem az ülésbe kezd, majd járkál és mikor megunjuk akkor pakolászik a megvásárolt árú között. Szerencsére még nem szóltak be, de tuti nem mondana szépeket az emberem
                Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

                Comment


                  http://www.teszvesz.hu/item102505510...dozokendo.html

                  Nincs is semmi baj vele, DE a liliputi címke hiányzik a kapucni becsatolós fülecskéről, és az egyik megkötő végén van valami márkajelzés... nem tudom kiolvasni... szerintetek?
                  Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                  ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                  ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                  Comment


                    kinagyítottam, de nem lehet elolvasni
                    "A csecsemő szoptatása akár csak egy napig is, a legszebb ajándék, amit egy anya adhat."Diane Wiessinger, MS, IBCLC
                    Botond, Ábel, Áron és Anna

                    Comment


                      http://cgi.ebay.de/Baby-Tragetuch-IN...DLVI%26ps%3D54
                      ez mi????
                      szerintem messze nem didy
                      Üdv: Mónika: Két tinim: Tami, Levi, és Lilla (09.06.06.)

                      Comment


                        Berbuch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        http://www.teszvesz.hu/item102505510...dozokendo.html

                        Nincs is semmi baj vele, DE a liliputi címke hiányzik a kapucni becsatolós fülecskéről, és az egyik megkötő végén van valami márkajelzés... nem tudom kiolvasni... szerintetek?
                        sztem ez liliputi, rémlik ez a minta -persze attól még lehetne más is, de a forma is olyan sztem. A márkajelzés liliputi-szerű de tényleg olvashatatlan, ha vki emgvenné tuti kérni kéne egy olvashatóan fotózott fotót a márkajelzésről
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          lorinczmona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          http://cgi.ebay.de/Baby-Tragetuch-IN...DLVI%26ps%3D54
                          ez mi????
                          szerintem messze nem didy
                          Nem azt írja, hogy már rájött, hogy nem az, de ugyanolyan jó minőségű, jó állapotú?
                          Dóri,
                          Tomi (2007.10.03.) , Aliz (2009.06.28.), Ábel (2011.07.22.)

                          Comment


                            celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            sztem ez liliputi, rémlik ez a minta -persze attól még lehetne más is, de a forma is olyan sztem. A márkajelzés liliputi-szerű de tényleg olvashatatlan, ha vki emgvenné tuti kérni kéne egy olvashatóan fotózott fotót a márkajelzésről
                            Ez tutti liliputi, vagy nagyon jó hamisítvány, de tényleg érdekes a cimke...
                            Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                            ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                            ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                            Comment


                              http://www.teszvesz.hu/item103002589..._alithato.html

                              Ezek a képek!
                              Hajni, aki már jógaoktató.
                              Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                              Comment


                                Ez csak vicc ugye???ez a leirás....
                                Újrahordozós-újramoshatózós-újra mamamizós....

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X