Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na tessék, vannak mazochisták
    Én inkább pepecselősnek hívnám magam. Annak kisebb a negatív felhangja.

    Comment


      Tegnap megírtam a zsebse belső pelenka fogalmát, de most nem találom nem küldtem el????
      na akkor újra, mert Bori felvilágosított és pótolnám az elmaradásom...
      Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

      Comment


        Zsebes belső pelenka:
        Olyan belső pelenka, amelynek nedvszívó kapacitását még szükség szerint lehet növelni úgy, hogy a kialakott zsebbe plusz betétetek helyezünk. Ennek nyílása lehet a pelenka elején vagy hátulján. Mivel mosáskor szétszedhető, gyorsabban szárad. Anyaga lehet többféle. Belső pelenka, tehát mindenképp szükséges külső pelenkát használni hozzá.
        Ilyen zsebes belső pl.: a BabyKicks Fitted (lásd. fotó), a Swaddlebees Organic Velour Pocket Fitted, Swaddlebees Hemp Pocket Fitted, FiDiNi One Size belső pelenka
        Mellékletek
        Utoljára szerkesztette dhoora; 2011.05.10., 13:07.
        Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

        Comment


          Fényképeket!!! Egy kép ezer szónál is többet ér... a Snappy kapocs kapcsán merült föl, ott tök hasznos a belinkelt kép!!!

          (Jó, nem mindent lehet valóban jól látni a képeken, de sokszor segít elképzelni egy-egy extrém pelenkázási kiegészítőt. )

          Comment


            Vagy olyan linket ahol fotó van

            Comment


              Dóri, ne haragudj, elsiklottam felette. mindkettőt beletettem.
              L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

              Comment


                joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Dóri, ne haragudj, elsiklottam felette. mindkettőt beletettem.
                dehogy haragszom nem azért írtam
                de köszi
                Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

                Comment


                  Joys a tárolás az nem útmutató?

                  Comment


                    jogos a két pont. áttettem.
                    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                    Comment


                      így gondoltam én is, de bíztam benne hogy rendszerető Joys, kérés nélkül, magától is különválasztja a linkeket az útmutatóktól!

                      Comment


                        Örülök hogy ez a topic kivirágzott, mindenkinél legalább egy ott figyel.

                        Comment


                          Trix a boosternél kimaradt a műszálas turbóbetét, tudom hogy Te nem teszel babapopó közelébe ilyet, de a teljesség kedvéért beírhatnád.

                          Comment


                            redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            így gondoltam én is, de bíztam benne hogy rendszerető Joys, kérés nélkül, magától is különválasztja a linkeket az útmutatóktól!
                            Redy, most épp egyszerre kreatívkodok a kendőtervezésben és rendszerezek itt. előbb-utóbb skizofrén leszek.
                            L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                            Comment


                              Látom elfoglalt vagy! Na egyszer csak véget ér a kendőtervezés és akkor folytathatod a pelenkainnovációban! Hátha Te találod fel a még nem létező tökéletespelust.

                              Comment


                                ááá, abban nem vagyok jó. tökéletesen megelégszem a létezőkkel, szeretek variálgatni. de majd bekukkantok, hátha elkap az ihlet.
                                L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X