Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    jaj, de magasztos ez a hétfő reggel

    szerintem a nyelvezet még hagyján, egyelőre arra koncentráljunk, hogy tartalmilag helyes legyen. aztán meg lehet hagyni Redynek a lehetőséget, hogy egységesítse nyelvezetileg.
    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

    Comment


      redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bori javasolj egy mintanyelvet és formát
      Nem, tényleg nincs értelme, mert akkor száraz és unalmas lenne, a pelenkázás pedig, mint tudjuk, nedves és izgalmas!

      Comment


        haribori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        3. Zsebes pelenkák: nagyon fontos a zsebes BELSŐKET is megemlíteni!!! Nekem kezdő koromban ez volt a legérthetetlenebb dolog minden közül!!! Javaslom "zsebes AIO" és "zsebes belső" alcímekre tagolni. Egyéb javaslat az első meghatározásra?


        5. Rendszerező elmém ujjongana, ha a szócikkek formátuma és nyelvezete, stílusa kicsit egységesebb képet adna, de tudom, hogy nem mindenki lehet olyan kocka, mint én... :P
        Zsebes palenka: Javítottam és írok mindjárt egy privit, hogy megvilágásodjak

        Én is elég "kocka" vagyok sok mindenben , de mivel sokan írjuk, szerintem sosem lesz egységes, mindenkinek más a stílusa. Én nem törekszem tudományos nyelvetzetre, ha nem baj, (és precízen a forrásmegjelölést, hivatkozást sem használtam, pedig kellene...) de aki idetalál, szerintem nagggggyon jó kis összefoglalót talál
        Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

        Comment


          Dóri cukik a kölkök!
          Szerintem is inkább legyen mókás-vicces, de valós tartalmú, mint hivataloskodó:
          Gyermekünk hátsó testtájékáról emeljük le a textíliát, utóbbit helyezzük szállító edényzetbe, melyet a fürdőszobában, lehetőleg a kád felett 40 fokos folyóvíz alatt öblítsünk ki, majd helyezzük lábbal működtetett, fóliával bélelt szennyes ruházat tartó edényzetbe. Célszerű ezt az edényzetet más szennyezett textil, vagy hulladék tárolására nem alkalmazni!
          Mindeközben a gyermek szennyezett testrészét töröljük frissen nedvesített mosható textíliadarabbal tisztára, majd az előre bekészített születéstől a szobatisztaságig használható, zsebes, zsebeiben előre elhelyezett további nedvszívórétegekkel megerősített nedvességtároló képességű, lélegző műanyag hártyával ellátott (laminált) komplex textilrendszert helyezzük a korábban eltávolított születéstől a szobatisztaságig használható, zsebes, zsebeiben előre elhelyezett további nedvszívórétegekkel megerősített nedvességtároló képességű, lélegző műanyag hártyával ellátott (laminált) komplex textilrendszer helyére.

          Ügye milyen gáz! és ez csak egy szimpla pelus csere. Tettem is néhány frissítőt közé, hogy felébredjetek.

          Comment


            dhoora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zsebes palenka: Javítottam és írok mindjárt egy privit, hogy megvilágásodjak

            Én is elég "kocka" vagyok sok mindenben , de mivel sokan írjuk, szerintem sosem lesz egységes, mindenkinek más a stílusa. Én nem törekszem tudományos nyelvetzetre, ha nem baj, (és precízen a forrásmegjelölést, hivatkozást sem használtam, pedig kellene...) de aki idetalál, szerintem nagggggyon jó kis összefoglalót talál
            Az a jó, hogy sokan írjuk, így nem olyan unalmas

            Comment


              Redy, elemedben vagy, mint mindig
              köszi, bár nem az én érdemem, de büszke is vagyok rájuk, az biztos!
              Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

              Comment


                joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                jaj, de magasztos ez a hétfő reggel

                szerintem a nyelvezet még hagyján, egyelőre arra koncentráljunk, hogy tartalmilag helyes legyen. aztán meg lehet hagyni Redynek a lehetőséget, hogy egységesítse nyelvezetileg.
                Vasárnapra legyen hová padlót fogni a -től.
                Csak a sajátomat egységesíthetem, hál'stennek!

                Comment


                  redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Dóri cukik a kölkök!
                  Szerintem is inkább legyen mókás-vicces, de valós tartalmú, mint hivataloskodó:
                  Gyermekünk hátsó testtájékáról emeljük le a textíliát, utóbbit helyezzük szállító edényzetbe, melyet a fürdőszobában, lehetőleg a kád felett 40 fokos folyóvíz alatt öblítsünk ki, majd helyezzük lábbal működtetett, fóliával bélelt szennyes ruházat tartó edényzetbe. Célszerű ezt az edényzetet más szennyezett textil, vagy hulladék tárolására nem alkalmazni!
                  Mindeközben a gyermek szennyezett testrészét töröljük frissen nedvesített mosható textíliadarabbal tisztára, majd az előre bekészített születéstől a szobatisztaságig használható, zsebes, zsebeiben előre elhelyezett további nedvszívórétegekkel megerősített nedvességtároló képességű, lélegző műanyag hártyával ellátott (laminált) komplex textilrendszert helyezzük a korábban eltávolított születéstől a szobatisztaságig használható, zsebes, zsebeiben előre elhelyezett további nedvszívórétegekkel megerősített nedvességtároló képességű, lélegző műanyag hártyával ellátott (laminált) komplex textilrendszer helyére.

                  Ügye milyen gáz! és ez csak egy szimpla pelus csere. Tettem is néhány frissítőt közé, hogy felébredjetek.
                  akkor én most ezt is beteszem a lexikonba
                  L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                  Comment


                    redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Vasárnapra legyen hová padlót fogni a -től.
                    Csak a sajátomat egységesíthetem, hál'stennek!
                    ugyan dehogy. mindenkiét átfogalmazod, aztán megküldöd nekik priviben, hogy módosítsanak
                    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                    Comment


                      aztán elküldenek mind a jó édes nnyámba

                      Comment


                        dehogy... jó fejek
                        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                        Comment


                          szóval hasznut lett a tudományos peluscsere!

                          Comment


                            Én vállalom az egységesítést/összefésülést, de csak a jövő héten tudom megcsinálni.

                            Comment


                              na tessék, vannak mazochisták
                              L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                              Comment


                                Joys akkor lesz egy pelenka lexikon meg egy expelex. hű ez milyen jó: expelexikon!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X